img menu
Каталог товарів img
0.011261940002441
img menu

Міні PTZ IP-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N від TVT Digital

Завантаження...
Міні PTZ IP-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N від TVT Digital
img

21 березня 2024

img

Автор: Андрій

img

Категорія: Відеоогляди

Сьогодні ми представляємо огляд відеокамери від TVT DigitalIP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N. У цій статті ми розглянемо її технічні характеристики, особливості та функціонал.

Технічні характеристики

Камера оснащена об'єктивом з чотирикратним оптичним зумом і фокусною відстанню від 2.8 до 12 мм. Крім того, вона має інфрачервоне підсвічування до 50 метрів і LED підсвічування до 30 метрів. Відеозапис відбувається на карту пам'яті microSD ємністю до 256 Гб.

Антивандальний вологозахищений корпус з рівнем захисту IP66 дозволяє використовувати камеру в вуличних умовах та монтувати її на різних поверхнях, включаючи гіпсокартон та підвісну стелю.

Функції

Однією з ключових особливостей цієї камери є вбудована аналітика та покращений детектор руху, який включає виявлення людей і транспортних засобів, функцію вторгнення в зону під охорону, входу та виходу з регіону, а також смарттрекінг. Функція Smart tracking дозволяє камері автоматично виявляти об'єкти в кадрі та супроводжувати їх, доки вони не вийдуть з зони патрулювання.

Крім того, ця відеокамера обладнана функціями активного захисту, які містять відлякування у разі виявлення незаконного вторгнення. Камера автоматично відстежує рухомий об'єкт, збільшує зображення та вмикає яскраве біле світло, відтворює звуковий сигнал, доки об'єкт не вийде з зони охорони. Керування камерою здійснюється через мобільний додаток.

До інших корисних функцій камери входить можливість запису звукових файлів, перегляд та збереження архіву на мобільний телефон. Може автоматично регулювати положення так, щоб горизонт був завжди на вищій лінії.

Висновок

У підсумку, IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N камера від TVT Digital – це потужний і функціональний пристрій для відеоспостереження, який може бути використаний як для домашнього, так і для комерційного застосування. Її компактний розмір, широкий функціонал та висока якість зображення роблять її ідеальним вибором для різних потреб.

Товари, що згадуються в статті
IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N (A/PE/04M/AR5) f=2.8-12mm 4x купити в Україні
Акція
РЕКОМЕНДУЄМО
img
img
img
Код товару:77-00304
IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N (A/PE/04M/AR5) f=2.8-12mm 4x
В наявності
9 728,00 ₴

Бренд: TVT Тип пристрою: IP PTZ-відеокамера Тип підсвічування: LED, ІЧ PoE: Так Карта пам'яті: MicroSD карта до 256 ГБ Гарантія: 12 міс.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img