img menu
Каталог товарів img
0.0097851753234863
img menu
Завантаження...

Додаткове обладнання

Додаткове обладнання для відеонагляду розширить функціональність системи

Для забезпечення безпеки та контролю над територією, відеонагляд є незамінним інструментом. Для створення повноцінної системи відеоспостереження необхідно подбати не лише про відеокамери та відеореєстратори, але й про додаткові аксесуари. Аксесуари для відеонагляду є важливим елементом створення та оптимізації відеонаглядової системи.

Яке додаткове обладнання знадобиться для систем відеонагляду

Для належної роботи системи відеонагляду, окрім відеокамер та відеореєстратора, можуть знадобитись такі додаткові пристрої:

  1. Монітор – дозволяє переглядати відеозаписи та миттєві зображення з камер в режимі реального часу.
  2. Накопичувачі, а саме жорсткий диск або карта пам'яті – необхідні для збереження відеозаписів з відеокамер.
  3. Кабелі та роз'єми – для підключення та передачі відеосигналу між різними пристроями в системі.
  4. Кронштейни та монтажні коробки – необхідні для кріплення відеокамер та забезпечення належної орієнтації та встановлення.

Інші аксесуари для відеонагляду

Аксесуари включають різні типи пристроїв, які можуть бути додатково встановлені та підключені до основної системи відеонагляду:

  • ІЧ-прожектори є важливим елементом систем відеонагляду, які працюють в умовах недостатнього освітлення. Вони забезпечують підсвічування об'єктів в області зйомки та допомагають покращити якість зображення.
  • Сплітери, або розгалужувачі, використовуються для розгалуження відеосигналу з однієї камери на кілька моніторів або записуючих пристроїв. Це дозволяє відображати відео на кількох моніторах одночасно, що корисно для контролю за великими об'єктами або великими приміщеннями.
  • Подовжувачі відеосигналу застосовують для передачі відеосигналу на відстань, що перевищує стандартні обмеження кабелів, та допомагають зберегти якість відео на великій відстані.
  • Конвертери перетворюють відеосигнали з одного формату на інший, зазвичай аналоговий сигнал на цифровий або навпаки, що дозволяє забезпечувати сумісність різних пристроїв і забезпечувати належний перехід між різними системами відеонагляду.
  • Пульти керування PTZ дозволяють віддалено змінювати положення камер і забезпечувати повніше покриття зони нагляду, керуючи панорамуванням, нахилом та зумом камер відеонагляду.
  • Тестери призначені для перевірки роботи окремих компонентів системи та виявлення можливих проблем.

Де купити додаткове обладнання для відеонагляду

У Triniti-SB ми пропонуємо широкий асортимент додаткового обладнання, яке допоможе збільшити функціональність вашої системи відеонагляду. У нашому каталозі ви знайдете все, що потрібно для створення високоякісної системи відеоспостереження – від відеокамер і моніторів до різних видів кабелів і адаптерів.

Наші фахівці завжди готові допомогти вам у виборі необхідного обладнання, відповісти на всі запитання та надати консультації щодо установки та налаштування системи відеонагляду.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img