img menu
Каталог товарів img
0.0093719959259033
img menu

Про TRINITI-SB

Завантаження...
Меню

Про TRINITI-SB

Хто ми?

TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2004 року. Займаємося роздрібною й оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції тощо.

Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об'єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс технічного захисту свого майна.

Надаємо постійну технічну підтримку Клієнтам з усіх питань, які належать до нашої продукції. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання.

Наші переваги
Перевірені ціни

Перевірені ціни

Широкий асортимент

Широкий асортимент

Офіційні товари

Офіційні товари

Власні склади

Власні склади

Швидка доставка

Швидка доставка

Чому саме ми?

Наша компанія має високу репутацію і є офіційним партнером багатьох провідних брендів систем безпеки. Крім того ми є ексклюзивним дистриб'ютором TVT Digital, бренду зі світовим ім'ям. TVT Digital - виробник якісного професійного обладнання для систем відеоспостереження, який має представництва по всьому світу.

Чому ми?
>20 років
Досвіду у сфері безпеки та охорони
8580+
Товарів у нашому магазині
300+
Професійних оглядів від експертів
до30%
Кешбеку від кожної покупки*
99%
Задоволених клієнтів
Маєте запитання?

Наші експерти нададуть професійну консультацію

Безкоштовна консультація
Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img