img menu
Каталог товарів img
0.0095698833465576
img menu
Завантаження...

Комплекти відеонагляду

Комплекти відеоспостереження, що треба знати перед покупкою

Комплекти відеоспостереження виключають купівлю окремих деталей для повноцінної роботи обладнання. Це значно полегшує процес монтажу. Такий варіант зручний для людей, які не мають спеціальних технічних знань.

Готова система відеоспостереження дешевша, ніж купівля частин окремо. Її складають та збирають фахівці. Усі елементи сумісні, чудово функціонують. Купити комплект відеоспостереження недорого для дому чи офісу можна у Києві та по всій Україні, скориставшись інтернет-магазином Triniti SB.

Купити комплект відеоспостереження

Великий комплект камер відеоспостереження дозволяє вибрати потрібний варіант для певного об'єкту (всередині приміщення, зовні, на території двору). Чималий каталог постійно поповнюється.

Набір камер відеоспостереження складається з:

 • камер спостереження;
 • відеореєстратора;
 • блоку живлення;
 • кабелів для підключення;
 • додаткових деталей.

Купити комплект відеоспостереження можливо з різними інтелектуальними функціями: сирена, освітлювальні елементи, датчики руху (детекція), задимленості тощо.

Готові комплекти відеоспостереження поділяються на:

 • провідні;
 • бездротові.

Важливим елементом камер обох видів є матриця. Вона перетворює зображення на цифрову інформацію або аналоговий сигнал. Дротові пристрої підключають за допомогою BNC роз'єму коаксіального кабелю. Таким чином передається CVBS (яскравість, колір, гасіння, синхросигнал). Щоб не втратити якість зображення, ці камери розміщують ближче до відеореєстраторів.

У сучасних камерах збільшено відстань передачі зображення. За допомогою AHD або HD-CVI (попереднього випуску) вдається отримати контент на 800 м. Старіші моделі не перевищували 500 м. Пристрій підключається до відеореєстраторів за допомогою кабелю DVR RG59 або RG6, що забезпечує збереження якості відео на великих дистанціях.

Завдяки новітнім технологіям застосовують лише один кабель (замість декількох), гарантуючи живлення та передачу інформації (у камерах HDCVI тощо). Позитивні моменти:

 • низька ціна;
 • немає навантаження на камеру;
 • виключені перешкоди під час передачі інформації.

Особливість бездротових пристроїв IP полягає в тому, що вони підключаються до мереж LAN, Wi-Fi, WAN за допомогою вбудованого інтерфейсу Wi-Fi або Ethernet. Зображення у такий спосіб виводиться на монітор, телевізор, смартфон або гаджет.

Плюси бездротових комплектів:

 • при гарній швидкості інтернету гарантовано відмінну якість контенту;
 • висока роздільна здатність 1080p (картинка не виходить розмитою при збільшенні);
 • багато додаткових інноваційних функцій;
 • немає потреби тримати камери близько до відеореєстраторів.

Для збереження інформації на бездротових комплектах потрібне додаткове місце. Також необхідні антивандальні захисні елементи. Якість передачі вмісту залежить від швидкості інтернету.

Комплект відеоспостереження для приватного будинку чи офісу вибирають, спираючись на критерії:

 1. Локація. Місце для розміщення (вулиця, приміщення).
 2. Наявність широкого кута огляду.
 3. Спосіб підключення (цифровий, дротовий).
 4. Розмір об'єкту (квартира, особняк, підприємство).
 5. Наявність швидкісного інтернету.
 6. Кількість годин роботи камер (цілодобово чи певний період).

Часто виникає потреба у підсвічуванні чи інших додаткових інтелектуальних функціях. Враховують необхідність у певній кількості камер.

Як працює і з чого складається система відеоспостереження

Система відеоспостереження завдяки відеореєстраторам приймає зображення, запам'ятовує та виводить на екран. Інформація доступна лише для авторизованого користувача чи уповноваженої особи. Контент, що передається, зашифрований, не поширюється на сторонніх осіб.

З метою надійного захисту невеликого об'єкту використовують такі одиниці комплектації:

 • відеокамери та реєстратори;
 • електрозамок;
 • термінал доступу;
 • домофон із функцією відео;
 • кабелі та інші комплектуючі.

Завдяки інноваційним технологіям інформація доступна для перегляду віддалено, в режимі реального часу. Обов'язково за наявності інтернету.

Готові комплекти відеоспостереження наділені певним набором камер (залежно від мети застосування):

 • до 4 камер (маленький офіс, квартира);
 • 6 та 8 камер (будинок, склад, великий офіс, дача);
 • 16 та 32 камер (великі складські приміщення, котеджні містечка, компанії).

Сучасні системи відеоспостереження для дому та підприємства мають додаткові функції. Завдяки інфрачервоному підсвічуванню можна бачити зображення в темряві. Функція використовується для цілодобового спостереження. Необхідно заздалегідь подумати про місце запису. Можливе придбання додаткових носіїв пам'яті. Зазвичай, якщо на жорсткому диску її недостатньо, інформація записується, видаляючи попередню. Починаючи зі старих архівів.

Актуальна система відеоспостереження прихованого та відкритого типу. Вулична камера має здатність бачити на великих відстанях. Але її легко помічають зловмисники. Приховані пристрої маскують під усілякі предмети, найчастіше застосовують для приміщень. Їх встановлюють, наприклад, з метою спостереження за роботою працівників.

У місцях, де потрібна посилена охорона (банківські заклади, дороги), монтують камери з високою роздільною здатністю (можливістю бачити дрібні деталі, розпізнавати обличчя, номерні знаки).

Якщо потрібно приховати від зловмисників напрямок камери, використовується купольний пристрій. Циліндричні камери легко виявити, їх встановлюють на вулицях. Позитивний момент: можливість бачити на далеких відстанях.

Купити комплект відеоспостереження для приватного будинку

З метою охорони заміського котеджу устаткування вибирають залежно від масштабності об'єкту та поставлених завдань. Ви можете купити комплект відеоспостереження для приватного будинку, офісу, завітавши до інтернет-магазину Triniti SB. Доставка та встановлення здійснюються в містах: Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса.

Переваги компанії Triniti SB:

 1. Гарантія товару – 12 місяців.
 2. Забезпечуємо покупцям повноцінну консультацію.
 3. Наявність свого сервісного центру.
 4. Індивідуальний вибір обладнання з урахуванням потреб, цілей та бюджету.
 5. Фахівці проектують, надійно встановлюють комплекти.
 6. Обслуговування до завершення гарантії та після її закінчення.
 7. За необхідності майстри проводять ремонт.
 8. Можливе придбання відеоспостереження для дому на замовлення.
 9. Наявність власного складу, що прискорює доставку.
 10. Все обладнання сертифіковане, виключно високої якості.
 11. Компанія здобула репутацію на ринку з 2001 року.
 12. Приємні ціни, що відповідають якості.
 13. Співпраця виключно з надійними виробниками.

Інноваційна система відеоспостереження – вдале рішення для будь-якого об'єкту, незалежно від його масштабу. Важливо правильно підібрати комплектацію та якісно встановити. Захистіть майно завдяки надійним сучасним технологіям!

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img