triniti-sb probenergy mini ups

triniti-sb telegram

img menu
Меню каталогу img
0.029830932617188
img menu
Завантаження...

Системи накопичення енергії (ESS)

Купити системи накопичення енергії для дому

В наш час питання автономного енергозабезпечення для багатьох людей є актуальним. Кількість побутових приладів, які не бажано залишати без доступу до мережі навіть за тимчасових відключень, зростає. І звичайні повербанки і безперебійники не справляються зі зростаючими потребами. І тут на допомогу приходять системи накопичення енергії для будинку, які можна встановлювати як у приватному будинку, так і квартирі.

Системи накопичення енергії (СНЕ) – це комплексне рішення, що дозволяє накопичувати та надалі автономно використовувати електроенергію у значних кількостях, достатніх для повного забезпечення електрикою всіх пристроїв у будинку.

Вони складаються з наступних елементів:

  1. Джерело живлення: стандартна централізована електромережа чи інші рішення (вітряки, сонячні батареї та ін.)
  2. Акумуляторні батареї. Від їх сумарної ємності залежить, який період часу і скільки електроприладів зможе автономно підтримувати система накопичення енергії.
  3. Інвертор. Пристрій, що перетворює змінний струм на постійний і назад. Необхідний як зарядки акумуляторів від електромережі, так забезпечення електрикою побутових електроприладів від акумуляторів, які генерують постійний струм.

Інвертори самі по собі є складними системами, які керують акумуляторними батареями, оптимізують навантаження у разі перепадів у центральній електромережі, автоматично перемикають живлення на електромережу або акумулятори в міру необхідності.

Як купити накопичувач електроенергії з урахуванням усіх потреб

Перед тим, як купити накопичувач електроенергії для дому, варто чітко визначити завдання, які ця система виконуватиме.

На відміну від генераторів, накопичувач електроенергії для будинку є екологічно чистим джерелом енергії, яке дозволено встановлювати в квартирах, офісах, будь-яких інших приміщеннях. Пристрій не потребує бензину або іншого палива для роботи, не виділяє жодних газів, не видає шуму, а завдяки запобіжникам, має високу пожежну безпеку.

З іншого боку, якщо генератор може працювати, поки не закінчиться паливо, то домашній накопичувач електроенергії обмежений тією кількістю електроенергії, яку він встигає накопичити на момент автономної роботи.

Існують моделі, які можна підключати до інших джерел енергії – сонячних батарей, вітряних станцій або генераторів. Але всі вони підійдуть для приватного будинку чи дачі. У квартирі такі системи встановити не вийде. Тут єдина можливість збільшити час роботи джерела живлення – підключення додаткових акумуляторів.

Більшість важливих параметрів при виборі нічим не відрізняються від тих, на які звертають увагу при купівлі повербанків чи зарядних станцій.

Потужність

Робоча потужність energy storage повинна відповідати сумарній потужності всіх електроприладів, які одночасно будуть підключені до системи. Також варто пам'ятати рекомендацію купувати джерело живлення із запасом потужності на 20-30%. Це допоможе підключити додаткові пристрої за потреби, а також компенсує можливі втрати потужності, що виникають при тривалій експлуатації приладу.

Розрахуйте суму кіловат (КВт), яку споживають усі електроприлади, не забудьте і про мобільні телефони чи електрочайник. Важливо, щоб потужності системи вистачило на підключення всього, що потрібно.

Ємність

Усі акумуляторні батареї мають обмежену ємність. Тут також сумарна ємність має бути такою, щоб пристрої отримували живлення протягом терміну, який необхідний.

У квартирах найчастіше орієнтуються на період від 3 до 12 години. Чим більша ємність системи накопичення енергії, тим вища вартість пристрою. Вибір залежить від того, які перерви у подачі центральної електроенергії можливі в регіоні чи критичні для роботи електроприладів.

У приватних будинках або на дачі є можливість створення повністю автономної системи енергозабезпечення, заснованої на генерації вітряка, сонячних панелей або гідроакумулюючої електростанції.

Всі ці системи потребують акумуляторів, які будуть накопичувати енергію перед тим, як передавати споживачам. Крім того, джерела «зеленої енергії» здебільшого накопичують електрику повільно та з перебоями.

Наприклад, при використанні сонячних панелей потрібно пам'ятати про те, що вночі станція тільки розряджатиметься, а в похмуру погоду надходження енергії вкрай малі. Все це потрібно враховувати під час вибору оптимальної ємності батарей.

Інвертор

При виборі накопичувачів електроенергії для квартири, будинку або комерційного об'єкта можна вибирати різні типи пристроїв, але найкращим сьогодні вважається гібридний інвертор. Це рішення дозволяє використовувати один інверторний пристрій для забезпечення всіх режимів роботи:

  • On-Grid. Накопичувач електроенергії 220 вольт підключений до електромережі. Батареї заряджаються. Одночасно забезпечується захист від перепадів напруги.
  • Off-Grid. Автономна робота, при якій інвертор виконує необхідні перетворення енергії з акумуляторних батарей на змінний струм для роботи приладів.

Інвертор має вбудований автоматичний перемикач між режимами роботи, що забезпечує ефективне використання електрики за будь-яких умов, а також безперебійну роботу приладів.

Тип акумуляторів

У більшості випадків системи накопичення енергії використовують традиційні літій-іонні, літій-нікель-марганець-кобальт-оксидні або більш сучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори. Вони компактні, витримують значну кількість циклів заряджання, легко замінюються новими за потреби.

Але можна зустріти й незвичайні рішення. Деякі виробники електростанцій і систем накопичення енергії для будинку перетворюють енергію, що отримується, у водень і зберігають її у водневому резервуарі. Пристрої можуть зберігати енергію від 2 до 24 годин, а ємність деяких з них досягає кількох ГВт*год.

Системи накопичення енергії KSTAR та AlphaESS

Найпопулярніші в Україні бренди систем накопичувачів енергії – це KSTAR та AlphaESS. Інші компанії також пропонують цікаві рішення. Але зупиниться на вибраних:

  • BluE ESS (BluE Energy Storage System) – сучасний накопичувач побутової електроенергії, що відноситься до рішень «все в одному», створений з використанням інноваційних технологій. Рішення також добре зарекомендувало себе в офісах, магазинах, інших невиробничих комерційних будинках та приміщеннях. Має інверторний акумулятор, компактний, простий у підключенні та використанні.
  • AlphaESS – популярний накопичувач електроенергії для дачі, приватного будинку, комерційних споруд, що окремо стоять. Передбачена можливість підключення сонячних батарей, різних типів електростанцій, що відновлюються, електрогенераторів.

AlphaESS найчастіше вибирають для комерційного використання, оскільки можливість комбінування додаткових елементів та різних джерел електроживлення робить систему придатною для виробничих потреб.

Де придбати накопичувач електроенергії в Україні

Інтернет-магазин Triniti SB пропонує широкий вибір пристроїв для зберігання енергії та автономного електроживлення приладів. Тут можна купити накопичувач електроенергії в Україні будь-якого типу – від портативного повербанку до потужної системи накопичення енергії, що підходить для великого будинку чи комерційного об'єкту.

  • Каталог магазину дозволяє швидко перейти до потрібного типу пристроїв.
  • Фільтри допоможуть вибрати прилади з відповідними параметрами та ціною.
  • Докладні описи та точні характеристики допоможуть вибрати найкращий прилад.

Працює доставка до Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси, а також інших населених пунктів України Новою поштою, кур'єром, а в Києві можливий самовививіз.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img