img menu
Каталог товарів img
0.0099849700927734
img menu
Завантаження...

Вогнегасники

Купити вогнегасник: вибір оптимального варіанту

Купити вогнегасник - обов'язкове рішення для будинку, автомобіля, підприємств, офісних приміщень, тощо. Використання спеціалізованого пристосування з відповідною вогнегасною речовиною часто прописано правилами пожежної безпеки. Наповнення всередині може бути різним: піна, вода, порошок, азот, діоксид вуглецю, інші інертні гази. Залежить від ефективності для різних класів загоряння речовин:

  • тверді - A;
  • рідкі - B;
  • газоподібні - C;
  • метали - D;
  • і електрообладнання - клас E.

Яке пристосування варто вибрати і де вигідно вогнегасник купити у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі? Відповіді підкажуть досвідчені менеджери сайту Triniti SB.

Безпека - головна причина купити вогнегасник

Непередбачувані загоряння, що швидко переростають у великі пожежі, можуть зашкодити не тільки майну, а й здоров'ю людей. Причин виникнення вогню може бути багато, а ось впоратися з ними на початковому етапі допоможе правильно підібраний вогнегасник. Звісно, ситуація може бути критичною, тому варто брати до уваги і наявність протидимної вентиляції, монтаж пожежної сигналізації та ін.

Вогнегасник для квартири та будинку - це можливість самостійно ліквідувати невелике загоряння, наприклад, від перевантаження мережі або на кухні під час готування. Якщо вчасно локалізувати пожежу, можна вберегтися від більш негативних наслідків.

Який вогнегасник купити: огляд основних видів

Інтернет-магазин Triniti SB дає можливість замовити різні види вогнегасників у Києві та з доставкою по Україні. До каталогу включено широкий асортимент моделей, з відмінністю характеристик, плюсами і мінусами для конкретних умов використання. Розберемо основні варіанти:

  1. Порошкові - один з універсальних, поширених видів. Як речовину для гасіння використовують порошок загального або спеціального призначення. Спеціальні підходять для загоряння класу D - тобто твердих металів і т. п. Цей варіант має багато переваг, може застосовуватися як для будинку, квартири, так і для підприємств. Невисока вартість також підвищує попит на порошковий вогнегасник. Але є і мінуси: від порошку виникає хмара пилу, що може погіршити видимість центру пожежі; після експлуатації важко видалити плями, які виникають; у закритому приміщенні не обійтися без засобу індивідуального захисту; не містять охолоджувального компонента, а це можливість повторного загоряння; вимагають правильного зберігання.
  2. Вуглекислотний вид. Для ліквідації загоряння використовують струмінь зрідженого діоксиду кисню (вуглекислоту). Вона має властивість витіснення кисню й охолоджує осередок горіння. Варіанти вуглекислотного виду ефективні для гасіння рідких, газоподібних речовин, електроустановок до 1000 Вт. Сліди експлуатації відсутні. Обмежень у температурі повітря немає, ефективно використовувати за низьких і високих показниках. Недоліками виду називають: велику вагу конструкції, значний стрибок температури в бік охолодження, ризики обмороження рук при неправильному застосуванні. Великий обсяг використаної речовини може викликати кисневу недостатність у закритих приміщеннях. Перезарядка проводиться тільки в конкретних установах з використанням спеціалізованого обладнання.

Менеджери магазину допоможуть обрати оптимальне пристосування під запити клієнта, проконсультують щодо особливостей експлуатації, правильної відстані та навіть запропонують спеціальне обладнання для швидкого димовидалення, отримання сигналу про загоряння, тощо.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img