Купити дизельний генератор: переваги та критерії вибору
У сучасних реаліях відключенням електроенергії нікого не здивуєш. Для забезпечення енергії в приватному будинку, на дачі, будмайданчику або підприємстві оптимальним рішенням буде купити дизельний генератор. Дизельгенератор підійде для побутових і промислових цілей. Конструкції портативні або стаціонарні - вибір здійснюється залежно від умов використання. Також підбирають показники потужності, особливості роботи, об'єм бака та інші характеристики. Інтернет-магазин Triniti SB пропонує дизельний генератор купити в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі та з доставкою по всій Україні у великому асортименті та на вигідних умовах.
Для яких цілей варто купити дизельний генератор?
Дизельгенератор - популярний пристрій, у якому поєднується доступна ціна та якість. Обладнання активно застосовують у різних сферах. Найчастіше як резервне джерело живлення для будинку та підприємства.
При відключенні електроенергії генератор на солярці проводить запуск і видає потрібну напругу для підключення телевізора, комп'ютера, холодильника та іншої необхідної техніки.
Купити електростанцію дизельну вибирають й для промислових цілей. Пристрої габаритніші, вимагають більше палива, але водночас забезпечують необхідну кількість кіловат. Таке обладнання вимагає спеціального монтажу із суворим дотриманням техніки безпеки.
Як альтернатива може використовуватися пересувний варіант, який не складно транспортувати до місця призначення.
Дизельний електрогенератор: переваги
Багато користувачів обирають дизель генератор для будинку. У чому ж переваги пристрою?
- Велика кількість мотогодин для тривалої експлуатації. Конструкція виконана з матеріалів і деталей високої якості, доповнена двигуном із системою рідинного охолодження, порадує термінами застосування.
- Практичність. Техніка показує хорошу працездатність при різних температурних показниках. Для захисту від холоду корпус обрамляють спеціальним кожухом. Таке пристосування також допомагає знизити гучність роботи.
- Низька витрата палива - економія масла. Немає необхідності постійної участі людини, взаємодія мінімальна.
- Продумана функціональність. Обладнання оснащене електричним стартером, захисними ремінцями і кнопкою миттєвого вимкнення. Багато моделей мають інтуїтивно зрозумілу панель управління.
Як вибрати дизельгенератор?
Дизель генератори для будинку мають однакові елементи конструкції. Це генераторний блок зі змінним струмом - альтернатор, двигуном внутрішнього згоряння (від 1500 до 3000 обертів), ручною або автоматичною панеллю керування, паливним баком, датчиками роботи, контурами розподілу електрики і рамою (контейнером) для кріплення обладнання. Пристрій може застосовуватися постійно або бути варіантом резервного джерела електроенергії.
Але моделі обладнання мають й низку відмінностей, параметри яких важливо брати до уваги під час купівлі. Варто враховувати такі критерії:
- потужність. Правильний розрахунок потрібних показників допоможе уникнути перевантаження. Слід визначити сумарну потужність приладів, що підключаються. Але при цьому, в характеристиках вказується максимальна та номінальна потужність, саме друга цифра рекомендована для тривалої роботи пристрою. Каталог інтернет-магазину включає моделі від 1 кВт до декількох сотень кіловат;
- показник напруги. Побутові прилади зазвичай мають напругу 220В, а ось промислове обладнання, різні верстати вимагають вихідний струм з напругою 380В. На ринку представлені й комплексні моделі - відразу з двома виходами;
- тип генератора. Виділяють: синхронні моделі з постійною частотою обертання й механізмом для стабілізації піків зовнішніх навантажень; асинхронні (інверторні) з нестандартною частотою та випрямлячем у вигляді інвертора;
- кількість фаз. Однофазні або трифазні - залежить від рівня навантаження. Перший варіант актуальний для побутового застосування, другий частіше вибирають для промислової сфери. Популярним варіантом на три фази стала серія ДЕС. Але при цьому, з трифазної напруги 400В завжди можна отримати однофазну в 230В, хоча чи варто переплачувати без необхідності?
- функціонал. Технологія ATS забезпечує автоматичний запуск двигуна і його підключення до мережі. Оснащення пристроєм АВР відповідає за стабілізацію напруги і вирівнювання герц на потрібну частоту, наприклад, 50 Гц;
- об'єм бака. Що більше літрів масла можна залити, то довше прилад працюватиме без дозаправлення. Але при цьому, варто враховувати особливості експлуатації. Якщо техніка працює всього пару годин, немає необхідності заповнювати соляркою на 18 годин застосування. Також великий бак істотно підвищує вартість агрегата. Для розуміння, дизель генератори для будинку з потужністю 100 кВт використовують близько 2,5 літра палива за годину роботи.
Купити електростанцію дизельну в Києві та з доставкою по Україні
Інтернет-магазин Triniti SB дає можливість замовити дизельний генератор в Україні на вигідних умовах. Великий асортимент та широкий діапазон вартості дасть змогу вибрати оптимальну модель під конкретні умови застосування.
Сумніваєтеся яку потужність вибрати? Наша досвідчена команда готова розрахувати необхідні параметри й проконсультувати по основним характеристиками моделей.
Швидка доставка кур'єром у Києві та поштою по всій Україні позицій з наявності - допоможе оцінити всі переваги обладнання вже через пару днів після оформлення замовлення.
Наведена нижче інформація необхідна для входу в соціальні мережі