img menu
Каталог товарів img
0.0084919929504395
img menu
Завантаження...

Портативні зарядні станції

Купити зарядну станцію – розумний вибір!

Всі ми залежимо від електроприладів, починаючи від смартфонів і закінчуючи холодильниками чи газовими котлами. Але що робити, якщо перебої з електроенергією - явище не найрідкісніше, повербанка явно з усіма потребами не справляється, а генератор - галасливий, витратний, та й у квартирі його не встановиш? Правильна відповідь – купити зарядну станцію потрібної потужності.

Що таке портативна зарядна електростанція?

Портативна або переносна зарядна станція за принципом роботи є потужним повербанком, який стане альтернативним джерелом електроенергії для ваших девайсів і побутової техніки. Від неї можна запитати на період вимкнення енергії комп'ютер, роутер, телевізор, холодильник, морозильну камеру, освітлення в будинку і т.д. Кількість та загальна потужність приладів залежить від обраної моделі зарядної електростанції.

На відміну від класичного генератора, підзарядна станція не потребує дизельного палива чи бензину. Вона працює абсолютно безшумно, без вихлопних газів та інших неприємних побічних ефектів. Достатньо зарядити акумулятори від звичайної розетки, автомобільного прикурювача або сонячних панелей, і можна користуватися де і коли завгодно.

Важливі переваги вибору зарядної станції:

 • Портативний пристрій можна використовувати без обмежень: у квартирі, на дачі або в приватному будинку, на риболовлі, пікніку, кемпінгу і т.д. Пристрій досить компактний, щоб возити його з собою при необхідності.
 • Станція працює безшумно та безпечно. Не виділяє чадний газ, має надійний протипожежний захист.
 • Не потребує палива для роботи. Достатньо заздалегідь зарядити акумулятори від розетки або заряджати пристрій від автомобіля або від сонця, якщо є сонячні батареї, і погода дозволяє.
 • Стане джерелом живлення для різних пристроїв. Зазвичай на корпусі є звичайні розетки для підключення приладів на 220v, USB-порти для заряджання мобільних гаджетів (постійний вихідний струм, 5 і 12v), прикурювач автомобільної електроніки.

Існує величезний вибір різноманітних павер-станцій. Тому важливо розуміти, на що орієнтуватися при виборі. Компактна портативна зарядна станція для ноутбука може мати невелику ціну та мінімальні можливості, а пристрій для заміського будинку має на тривалий час стати справжнім аналогом міні-електростанцій.

Портативна зарядна станція: купити відповідний прилад крок за кроком

Отже, переваги очевидні, і рішення ухвалене – потрібна портативна зарядна станція, купити її просто, ви можете це зробити у нашому інтернет-магазині із зручною доставкою. Інша річ – а яку з них обрати? Вибір величезний, ціни різняться іноді в рази, і всі моделі мають якісь переваги. Щоб не заблукати в порівнянні характеристик і можливостей, вивчіть покрокову інструкцію на вибір нижче.

Вибираємо потужність

Від цього параметра безпосередньо залежить, що ви зможете підключати до зарядної станції та як її використовуватимете.

Потужність вимірюють у ватах (Вт). Вона вказує, скільки та яких приладів вдасться запитати одночасно. Якщо вихідна (output) потужність зарядної станції 300Вт, до неї вийде підключити один прилад на 300 Вт, або два – по 150 Вт.

Щоб визначитися із потужністю зарядного пристрою, потрібно порахувати сумарну потужність усіх пристроїв, які ви плануєте підключати до нього. Також не забувайте про «запас» – усі прилади подібного типу рекомендується купувати на 20-30% потужніше, ніж сумарна потужність пристроїв-споживачів.

Класифікують зарядні станції за потужністю наступним чином:

 • Малопотужні (від 210 до 700Вт). Підійдуть для заряджання кількох мобільних пристроїв (смартфонів, планшетів, смарт-годин, фотокамер тощо), ноутбука. В окремих випадках вдасться запитати газовий котел, а також підключити невеликі LED-лампи. Усі моделі мають щонайменше 5 роз'ємів (часто більше), тому гаджети можна заряджати одночасно без падіння швидкості зарядки.
 • Середньопотужні (від 700 Вт до 2 кВт).До таких пристроїв можна підключити холодильник, насос, бойлер, кондиціонер.
 • Високопотужні (від 2 кВт до 5 кВт, іноді й більше). Таке рішення повністю замінить на деякий час подачу електроенергії в будинку, тому що до зарядної станції можна буде підключити практично всі електроприлади, що використовуються у будинку. І навіть користуватися праскою чи феном, не переживаючи за те, що потужності не вистачить бойлеру чи морозилці.

Важливо! Характеристики зазвичай вказують номінальну потужність акумулятора. Пікова зазвичай перевищує це значення у 2 рази. Пікові потужності потрібні приладам, яким потрібні високі пускові струми, наприклад холодильнику. Точне значення пікових потужностей можна дізнатися в інструкції до пристрою.

Також пам'ятайте, що оптимальний режим роботи портативної електростанції для дому – використання пристрою на 80% номінальної потужності. Тому при розрахунку враховуйте запас 20%.

Тип та ємність акумулятора

Тепер потрібно зрозуміти, який акумулятор стане найкращим вибором, від його типу залежить термін служби та час безперервної роботи зарядної електростанції.

Найпоширеніші типи акумуляторних батарей:

 • Li-ion (літій-кобальт-фосфатні) – зустрічаються у більшості пристроїв. Ресурс батареї – близько 800 циклів повного заряду та розряду.
 • NMC (літій-нікель-марганець-кобальт-оксидний) – ще один поширений тип батарей. Ресурс також складає близько 800 циклів.
 • LIFePO4 (літій-залізо-фосфатні) – тип акумуляторів, який поки що набирає популярності. Ресурс вражає порівняно з аналогами – 2500, 3000 чи 3500 циклів. Така батарея прослужить близько десяти років. Але вартість її також помітно вища.

Крім типу, будь-який акумулятор характеризується ємністю, тобто. кількістю енергії, яку він зможе зберігати. Від цього параметра залежить, як довго акумулятор може служити джерелом живлення для інших пристроїв.

Для кращого розуміння наведемо приклад. Допустимо, є зарядна станція для будинку потужністю 600 Вт і ємністю 500 Вт/год (ват-годин). До неї підключено пристрій, споживана потужність якого 100 Вт. І тут зарядна станція пропрацює 5 годин.

Для розрахунку необхідної ємності можна скористатися формулою:

E = (P * T) / (V * K), де

 • E – ємність зарядної станції;
 • P – сумарна потужність приладів, які планується підключати одночасно (враховувати потрібно все від смартфона до холодильника);
 • T – час, який має працювати станція без підзарядки;
 • V – середня вихідна напруга, яка потрібна всім пристроям-споживачам.Для його розрахунку потрібне середнє арифметичне всіх типів напруги. Приклади таких пристроїв – смартфон (5 В), ноутбук (20 В), морозильна скриня (220 В) тощо.
 • K – ККД робочої станції. Так як прилад використовує електроенергію для власної роботи, а також є втрати на перетворенні енергії, цей показник буде нижчим за 1. Навіть 90% - хороше значення, зазвичай його вказують при розрахунку ємності для нових пристроїв.

Після виконання розрахунків додайте до отриманої цифри запас 20-30%. Він знадобиться на випадок додаткових підключень. Також не варто забувати про зношування батареї, і запас допоможе їй довше прослужити з тими ж навантаженнями потрібний час.

Порти та роз'єми

Незалежно від того, потрібна зарядна станція для квартири, будинку або заміських поїздок, основне правило вибору роз'ємів – чим більше, тим краще. Але за бажання зекономити, нерідко вивчають моделі з невеликою кількістю роз'ємів. У такому разі, переконайтеся, щонайменше в тому, що всі потрібні типи роз'ємів є в наявності.

Основні типи:

 • Розетка 220 Вольт (часто одна) – потрібна для підключення звичайних побутових приладів. Дозволяється підключення подовжувача-«пілота» або іншого типу розгалужувача, якщо потужність пристроїв, що підключаються, не перевищує можливості зарядки.
 • DC-роз'єм – джерело постійного струму для техніки, яку зазвичай підключають через блоки живлення: деякі типи моніторів, ноутбуки, відеокамери, роутери тощо.
 • Lightning – вихід для заряджання iPhone, iPad, iPod.
 • USB Type A та Type C – роз'єм для заряджання мобільних та деяких інших девайсів: смартфонів, повербанків, планшетів, деяких ноутбуків (тільки через Type C).• XT60 – порт для зарядки електросамокатів та електровелосипедів, що зустрічається не на всіх моделях.
 • Гніздо під прикурювач – запитує при необхідності автомобільні прилади – відеореєстратор, компресор, пилосос, навігатор, а також від прикурювача заряджається за потреби сама мобільна зарядна станція.
 • Гніздо для заряджання самої станції від електромережі.

У деяких моделях також є функція бездротової зарядки гаджетів.

Що таке сонячна зарядна станція

Про те, що портативні зарядні станції можуть заряджатися від сонячних панелей, вище згадувалося. Але треба розуміти, що ця функція є далеко не у всіх таких приладів.

Сонячна зарядна станція – це повноцінна акумуляторна станція для дому або поїздок на природу, оснащена як мінімум спеціальним портом та роз'ємом для підключення сонячних панелей. Деякі моделі мають такі портативні панелі у комплекті.

Всі види сонячних зарядних станцій конструктивно нічим не відрізняються від аналогів, які не мають функції заряджання від сонячних променів. Вони також є акумулятор, різні порти, перетворювачі енергії та інші функції.

Єдина відмінність та перевага – можливість заряджати акумулятор від сонячних панелей. Якщо вони є в комплекті, в характеристиках зазвичай вказано час заряджання від сонця. Для порівняння найчастіше станція, яка від електромережі заряджається за 1,5 години, від сонячних панелей заряджатиметься від 3 до 6 годин.

Сонячні зарядні станції люблять рибалки, мисливці, любителі відпочинку на лоні природи. Іноді такі пристрої стають незамінними на дачі в якості екологічної та вигідної альтернативи генератору.

Сонячні панелі можна придбати окремо, вибравши їх параметри на власний розсуд. Тому наявність їх у комплекті – далеко не завжди плюс.

Швидкість заряджання акумуляторів

Вище вже згадувався час заряджання акумуляторної станції від електромережі – у середньому воно становить близько 1,5 години. При високій ємності акумулятора цей час збільшиться.Від автомобіля або сонячних панелей зарядна станція заряджатиметься в кілька разів повільніше.

Важливо! Автономна зарядна станція повинна бути завжди заряджена хоча б частково. Повністю розряджений пристрій зарядити та запустити буде складніше та довше.

Розміри та вага

Ці параметри завжди вказуються у списку характеристик. Вони не особливо важливі, якщо потрібний зарядний пристрій для дому, який слугуватиме альтернативним джерелом живлення у разі відключення електроенергії.

Але якщо ви плануєте подорожі або хочете регулярно брати із собою на природу зручну станцію для заряджання телефонів, розміри та вага пристрою – критично важливі. Пам'ятайте, що чим вища потужність та ємність приладу, тим важчою та більшою виявиться станція. Вибирайте оптимальне співвідношення всіх параметрів.

Універсальна зарядна станція: купити в Україні пристрій з додатковими модулями

Деякі виробники пропонують цікаве рішення – модульна зарядна станція, купити в Україні такий тип пристрою особливо корисно тим, хто серйозно спантеличений автономним енергозабезпеченням на період відключення світла.

Ідея полягає в тому, що пристрій складається з «голови» - безпосередньо портативної зарядної станції і модулів акумуляторів, що підключаються, які з'єднуються між собою і з «головою» силовими кабелями.

Такий варіант дозволить завжди мати потрібну потужність та ємність батарей для енергозабезпечення всіх пристроїв. За відсутності потреби зайві модулі вимикаються і можуть заряджатися окремо. Якщо модулів виявиться мало, можна купити додаткові.

Додаткові функції

Найпростіші бюджетні моделі зарядних станцій мають лише базові можливості, а про критичний стан заряду батареї сигналізують звуковим датчиком («писком») або за допомогою простих діодів. Більш складні пристрої можуть мати такі можливості:

 • Цифровий дисплей. У більш простих моделях – невеликий, на ньому відображається лише шкала заряду батареї, а також поточні значення вхідних струму, напруги та потужності. Більш складні моделі виводять на дисплей також таймер зворотного відліку до розрядження батареї з урахуванням поточного навантаження.
 • Захист від води та пилу. Якщо ви плануєте користуватися зарядною станцією на лоні природи, підвищений захист корпусу від впливу довкілля явно буде не зайвим.
 • Інтеграція в панель керування «розумний дім». Для цього зарядна станція повинна мати модуль WiFi або Bluetooth.
 • Програма для комп'ютера або смартфона. Як правило, дають можливість отримувати докладнішу інформацію про стан батареї та інші корисні звіти.
 • Безпровідна зарядка. Функція безперечно зручна, але для зарядних станцій вкрай спірна. Пристрій не належить до мобільних, тобто. немає необхідності в процесі заряджання тримати його в руках, щоб спілкуватися або виконувати інші дії, як це часто трапляється зі смартфонами. А ККД заряду бездротовому режимі залишає 60-75%, тобто. помітно знижується, а це – додатковий час у порівнянні із звичайним мережним підключенням до розетки.
 • Вбудований ліхтарик. Є в багатьох моделях компактних зарядних станцій, тобто. моделей, які зручно носити в руках і брати із собою у поїздки.
 • Коліщатка для транспортування. Нерідко ними оснащуються габаритні моделі, що мають велику вагу.

Правила експлуатації

Якщо ви хочете використовувати зарядну стацію як резервне джерело живлення довгий час, пам'ятайте про такі правила:

 • Заряджання повинно встановлюватися в будинку або на відкритому повітрі, але навіть за наявності захисту корпусу від вологи, її потрібно захищати від опадів.
 • Не встановлюйте станцію біля потужних опалювальних приладів.
 • Не розміщуйте пристрій у приміщенні з підвищеною вологістю.
 • Заборонено зберігати розряджену станцію в приміщенні, що не опалюється, в зимовий період (в гаражі, сараї тощо). Через мороз батарея швидко вийде з ладу.

Пристрої по можливості підключать безпосередньо, без подовжувачів та перехідників. Але при гострій необхідності (найчастіше це стосується звичайної розетки 220 В), то допускається акуратне підключення через подовжувач-розподільник.

Портативна зарядна станція: купити в Києві та інших містах України

Наш інтернет магазин Triniti SB пропонує широкий вибір зарядних станцій різної потужності, брендів, з різними можливостями для дому, офісу чи поїздок. Ви можете портативну зарядну станцію купити у Києві, а також з доставкою Новою поштою до Львова, Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст України.

Каталог містить докладні та точні описи кожного приладу із зручною таблицею технічних характеристик. Існують зручні фільтри, які допоможуть зробити вибір на основі характеристик, розрахунок яких ви зможете виконати після прочитання цієї статті. А якщо залишаються питання та сумніви, звертайтеся до наших консультантів – на вас чекає завжди ввічлива, своєчасна кваліфікована допомога.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img