img menu
Каталог товарів img
0.011516094207764
img menu
Завантаження...

Відеокамери Dahua

Відеокамери Dahua

Камера відеоспостереження Dahua – це один із найважливіших елементів організації систем відеоспостереження для багатоквартирних та приватних будинків, офісів, складів, виробничих та інших типів приміщень. За останні 15 років китайська компанія Дахуа стала одним із лідерів у виробництві відеообладнання завдяки інноваційним технологіям у поєднанні з привабливою ціною.

Особливості відеокамер Dahua

Відеокамера Dahua – це обладнання, яке відрізняється високими технологічними параметрами без шкоди для ціни. Тому рішення купити камеру Dahua в Україні ухвалюють набагато частіше, ніж у випадку аналогів інших брендів.

Устаткування ділиться на кілька основних типів:

 • Вулична камера Dahua. Призначена для контролю території та встановлюється поза приміщеннями. Пристрій монтується в антивандальному корпусі, витримує значні перепади температур і різні погодні умови. Більшість моделей мають нічний інфрачервоний режим для організації цілодобової охорони. Є вбудовані або підключаються датчики для виявлення об'єкта, що рухається.
 • Внутрішня камера. Встановлюються у приміщеннях різних типів: офісах, під'їздах будинків, торгових, складських, виробничих будівлях. Придбати камеру Дахуа має сенс для забезпечення контролю за тим, що відбувається всередині приміщень. Вироби мають широкий функціонал, привабливий дизайн, але до складних умов вони не пристосовані.
 • Домашня відеокамера Dahua. Найчастіше виглядає як невеликий кубічний пристрій. Купити її можливо дешевше за внутрішній.Використовується у квартирі або приватному будинку як відеоняня, контроль за домашнім персоналом і всередині будинку.

Камера відеоспостереження Dahua для передачі зображення високої якості застосовує власний формат HD CVI. Технологія дозволяє ефективно стискати інформацію для зниження навантаження на обладнання та забезпечення високої швидкості роботи без втрати якості.

Також камера Dahua будь-якої моделі підтримує стандарти AHD, HD-TVI та інші. Якість зображення, яке пристрій передає від об'єктива на запису, відповідає роздільній здатності HD 720р, Full HD 1080р і вище.

Під час встановлення системи відеоспостереження необхідно враховувати довжину кабелю, оскільки вона є обмежувачем роботи шлюзу. Більшість моделей відеокамер надійно працюють з кабелем до 150 м. Але цифрова камера відеоспостереження Dahua – рішення багато в чому інноваційна, і обмеження на відстані виробник подолав, збільшивши максимальну довжину кабелю до 300 м. Крім того, більшість моделей можна підключати через WiFi.

Як вибрати камеру Dahua

При виборі моделі приладів для зйомки та контролю слід враховувати як основний тип відеокамери, а і її функціонал.

Що може відеокамера Dahua:

 • Забезпечення безпеки. Дані кодуються складними криптографічними алгоритмами, використання пристроїв Даху гарантує захист інформації.
 • Кут огляду. Може бути фіксованим (спрямовані чи купольні моделі), чи динамічним.• Додаткові можливості: підключення датчиків руху, функції відеореєстратора, автономна робота від акумулятора, можливість керування онлайн через локальну мережу або через Інтернет.
 • Записування на картку пам'яті в автономному режимі тощо.

Камера відеоспостереження Dahua – вигідне рішення для заміни застарілих відеопристроїв у існуючих системах нагляду та забезпечення безпеки. Купити її можна за вигідною ціною, а монтаж та налаштування проходять швидко та з мінімальними зусиллями. Більшість моделей сумісні з широким переліком систем безпеки, а також підтримують роботу із системами «Розумний дім».

Де купити в Україні?

Якщо знадобилася відеокамера Dahua, купити її вигідно та зручно можна у нашому інтернет-магазині. Ось деякі переваги вибору:

 1. Ціна. Усі пристрої у нас пропонують за вигідною вартістю.
 2. Доставка. Києвом кур'єром, Україною – Новою поштою.
 3. Професіоналізм. Консультанти допоможуть вибрати камеру Дахуа, що оптимально підходить для ваших цілей.
 4. Встановлення та монтаж. Команда фахівців виконає встановлення та налаштування будь-яких пристроїв та систем відеоспостереження, безпеки, автоматизації (Розумний дім).
 5. Сервісний центр. Відеокамера Dahua потребує обслуговування, а іноді й ремонту. Ми надаємо ці послуги.
 6. Гарантія від 12 місяців на все обладнання.

Відеокамера Dahua – оптимальне рішення, а модель допоможуть вибрати консультанти нашого магазину.

Часті питання:
Скільки співробітників у вашій компанії? img

Наразі штат компанії TRINITI-SB нарахоовує більше 100 професіоналів своєї справи

Як давно ви працюєте? img

Компанія TRINITI-SB на ринку України ще з 2004 року.

Яка вартість встановлення відеонагляду? img

Вартість встановлення відеонагляду залежить від ряду факторів, таких як розмір об'єкта, кількість точок встановлення камер, потреби в додаткових системах безпеки, тип обладнання та його якість, трудомісткість монтажу та інші індивідуальні вимоги клієнта. Ми робимо індивідуальні розрахунки для кожного проекту, щоб надати оптимальне рішення, враховуючи всі унікальні аспекти вашого об'єкта та вимоги безпеки.

Ціни на Відеокамери в Україні
Найдешевший товар MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-3192DM f=2.8mm 709,00 ₴
Найдорожчий товар IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8543IE3N(PE/40M/AR35) f=4.5-180mm 40x 40 823,00 ₴
Найпопулярніший товар IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2192WI f=3.6mm 1 520,00 ₴
Найбільш обговорюваний товар IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2192WI f=3.6mm 1 520,00 ₴
Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img