img menu
Каталог товарів img
0.010905027389526
img menu
Завантаження...

Акумулятори для ДБЖ

Особливості та критерії вибору акумуляторів для ДБЖ перед покупкою

Джерело безперебійного живлення - популярний пристрій для стабілізації напруги і забезпечення роботи техніки за відсутності електрики. Для відмінної працездатності варто подбати й купити відповідний акумулятор для ДБЖ. У сучасних реаліях акумулятор для будинку стане справжнім помічником безперебійного використання техніки. Особливо затребуваний варіант купити акумулятор для ДБЖ в Україні при частих відключеннях електрики. Батарея здатна забезпечувати подачу напруги і автономність роботи охоронних систем і котлів, великих комп'ютерних серверних і домашніх побутових приладів.

Причини купити акумулятор для безперебійника

Використання безперебійника здатне зменшити проблеми відсутності електрики в різних сферах. Але варто пам'ятати - при виборі обладнання основним аспектом стає надійна батарея. Від її параметрів залежить автономність і терміни експлуатації пристрою. Тільки маючи якісний акумулятор для ups техніка здатна виконувати свої головні завдання:

 • унеможливлення виходу з ладу побутового обладнання під час стрибків напруги електрики (провалів, нелінійних спотворень);
 • акумулятор для побутової техніки забезпечить автономність її експлуатації навіть при відключенні електрики.

Каталог інтернет-магазину Triniti SB містить велику різноманітність моделей, з різними характеристиками й можливостями. Показник ємності безпосередньо визначає тривалість роботи безперебійника, а живлення підключеного навантаження. Також у більшості побутових моделей застосовують акумулятор для ДБЖ 12v.

Акумулятори для будинку або квартири під час відключення електрики

Акумулятор для перетворювача або безперебійника для підключення техніки в будинку має свої відмінності. У чому особливості батареї та її різниця від інших варіантів?

 1. За мінімальний термін здатна передати максимальну кількість енергії.
 2. Окремі типи здатні витримувати глибокий розряд і працюють при різних температурних показниках.
 3. Акумулятори для дому швидко відновлюють ємність з можливістю швидкої зарядки.
 4. Простота або зовсім немає потреби в обслуговуванні.
 5. Терміни експлуатації в буферному режимі роботи для ДБЖ від 3 до 10 років, залежно від типу.

Якими бувають акумулятори для ДБЖ?

Сьогодні виробники дають можливість купити акумулятор для безперебійника різних типів. Головні відмінності зумовлені технологією виробництва, конструкцією та електролітами, що використовуються. Виділяють такі популярні варіанти:

 • Свинцево-кислотні (AGM) - герметизовані, без вільного електроліту. Технологія виробництва передбачає абсорбцію в скловолоконний сепаратор, з утриманням електроліту в спеціальних пористих комірках. Він залишається в дрібних отворах, у великих - гази з вільною циркуляцією. Гази залишаються в АКБ, а покинути конструкцію можуть тільки при надлишковому тиску через регулювальні клапани. Це говорить про безпеку застосування, можливості різного розміщення (виняток - перевернутий стан). Просте використання, без необхідності обслуговування. Служать близько 5-10 років. Стійкі до різних впливів: підвищених навантажень, низьких температур, вібрацій і глибоких розрядів. Але цей акумулятор для перетворювача має і недоліки: зменшена портативність через досить велику вагу (особливо якщо порівнювати зі звичною свинцево-кислотною батареєю), висока чутливість до перевищення зарядної напруги, погані показники роботи за температури понад 50 С;
 • Гелеві (GEL) - відрізняються наповненням гелієвим електролітом, що передбачає багато позитивних характеристик. Такий стан вдається отримати з додаванням суміші в яку входить кремній і порошок аморфного двоокису кремнію SiO2. Насамперед це повна безпека і герметичність, незалежно від варіанту розташування. Чудово підходить як акумулятор для квартири, не потребує обслуговування і не принесе шкоди здоров'ю. Батарея виділяється стійкістю до глибокого розрядження, практично немає проблем із сульфатацією пластин, саморозрядка на дуже низькому рівні. Серед мінусів: можливість втрати працездатності за низьких температур, підвищення зарядної напруги та струму. У середньому, при правильній експлуатації такий акумулятор для інвертора прослужить близько 7 років;
 • Літій-залізо-фосфатні (LiFePo4) - вибір з максимально безпечним використанням, без виділення шкідливих речовин. Якщо в GEL і AGM різниця менш відчутна, то цей варіант можна використовувати за низьких температур, він стійкий до перерозрядки і коротких замикань, високої напруги і струму. Мінусів практично немає, якщо тільки не брати до уваги вартість. Рішення купити акумулятор для безперебійника в Києві LiFePo4 типу вимагає більшого вкладення фінансів, але це цілком виправдано параметрами роботи й термінами експлуатації - 7-10 років.

Акумулятор для інвертора: критерії вибору

Крім типу пристрою, оптимальний акумулятор для УПС вибирають і за низкою інших технічних характеристик. Саме від цих параметрів залежить, наскільки ефективними будуть акумулятори для дому під час відключення електрики та інших критичних ситуацій.

Серед головних критеріїв вибору:

 • вихідна напруга - від якої залежить скільки техніки й з якою потужністю можна зарядити або під'єднати за потреби. Для комп'ютера, ноутбука та іншого домашнього обладнання підійде акумулятор 12В. Менша напруга - батарея для УПС 6В використовується для зарядки електротранспорту, мопеда або електротехніки складу. А ось високі показники 24-48В можна отримати послідовним з'єднанням декількох батарей;
 • ємність - визначає час автономної роботи безперебійника, до якого під'єднано АКБ. Відповідно, що вища цифра, то довше забезпечено резервне живлення. Наприклад, акумулятор для ПК може мати ємність 7-9 Аг. А ось для електрокотла знадобиться близько 60 Аг. При виборі високих показників варто обов'язково брати до уваги підтримку максимальної ємності конкретної моделі інвертора.

Також фахівці рекомендують звернути увагу на показники максимального струму і кількості циклів заряду-розряду, вид клеми для підключення тощо.

Купити акумулятор для ДБЖ в Україні

Інтернет-магазин Triniti SB дає можливість купити акумулятор для перетворювача напруги та інших видів ДБЖ у великому асортименті. Каталог включає якісні, перевірені моделі з офіційною гарантією від виробників. Широкий діапазон цін - відмінна можливість підібрати як бюджетну модель, так і дорожчу версію з розширеними показниками роботи.

Досвідчена команда менеджерів допоможе визначити оптимальні характеристики батареї під запити клієнта. Популярний варіант - АКБ для ДБЖ 12В представлений у різних параметрах, можна знайти варіант для комп'ютера або акумулятори для квартири під час відключення електрики.

Доступна доставка в Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одесу і по всій Україні. Позиції з наявності можуть бути доставлені протягом 1-2 днів.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img