img menu
Каталог товарів img
0.010945796966553
img menu
Завантаження...

Відеокамери

Як вибрати і купити камеру відеоспостереження: розумний підхід до безпеки

Хочете купити камеру відеоспостереження в Україні за доступною ціною, але не знаєте, на якій моделі зупинити вибір? В інтернет-магазині Triniti SB представлений широкий асортимент сучасних пристроїв, що можуть використовуватися як самостійно, так і служити частиною складних охоронних систем.

Де застосовуються камери відеоспостереження?

Встановлення відеокамер - одне з найкращих рішень, яке дозволить посилити безпеку певного об'єкта або території за допомогою системи моніторингу. У нашому інтернет-магазині представлені пристрої, які можна встановити:

 • у приватних будинках і квартирах;
 • на вулицях, територіях, що охороняються (парковках, складах, зелених насадженнях), у громадських місцях;
 • на території офісних будівель, бізнес-центрів, центрів роздрібної торгівлі, фінансових установ, банків.

Для кожного типу об'єктів потрібні відеокамери з особливими характеристиками, про які ми докладніше розповімо далі.

Відеоспостереження для дому: найкращі рішення

Незалежно від того, чи живете ви на околиці, чи в центрі міста або віддаленій сільській місцевості необхідно подбати про якісний захист свого житла і найбільш ефективним рішенням для цього буде придбання відеоспостереження для дому. Після купівлі, відеокамеру для будинку можна використовувати як для спостереження за ситуацією в його всередині, так і контролю за його периметром.

Камера для квартири або будинку може бути аналоговою або цифровою. Оптимальні показники роздільної здатності для таких пристроїв - від 480p до 4K. Якщо вам потрібна недорога камера відеоспостереження для будинку із записом, зверніть увагу на пристрої AHD, які вирізняються простотою обслуговування і надійністю. Кут огляду такої відеокамери не повинен бути занадто великим - достатньо 110°, але, якщо ви налаштовані на солідні інвестиції в безпеку, варто розглянути моделі з можливістю регулювання кута огляду.

Наші клієнти з великих міст - Дніпра, Одеси, Харкова, Львова - вважають за краще купувати відеокамери для дому з інтелектуальними функціями такими, як:

 • повідомлення власника про незаконні спроби проникнення на територію, що охороняється;
 • можливість віддаленого моніторингу;
 • активація сигналу тривоги;
 • можливість комунікації з людьми, які перебувають за межами будинку: доставщиками, кур'єрами або гостями.

Інтеграція відеокамер із системою "розумний дім" значно підвищує рівень безпеки та комфорту житла. Сучасні технології дають змогу моніторинговим відеокамерам не тільки виконувати свою основну функцію - спостереження і запис того, що відбувається, а й взаємодіяти з іншими пристроями, наприклад, спостерігати за будинком у режимі реального часу зі смартфона, віддалено блокувати двері, розпізнавати обличчя та навіть аналізувати поведінку людей!

Як купити камеру відеоспостереження для офісу

Організація відеоспостереження в офісі вимагає використання якісних відеокамер, завданням яких буде:

 • створення безпечного середовища;
 • контроль за перебуванням співробітників на робочих місцях;
 • попередження протиправних дій з боку відвідувачів;
 • детальний контроль за роботою одного або декількох співробітників, наприклад, касирів.

Для вирішення таких завдань знадобляться відеокамери спостереження з хорошою роздільною здатністю (від 1080p до 8 Мп) і об'єктивами з можливістю зміни фокусної відстані. Рекомендуємо зупинити вибір на мережевих реєстраторах NVR і купольних IP камерах з підтримкою від 3 до 8 дисків HDD.

Розмірковуючи над купівлею камери відеоспостереження для офісу, варто звернути увагу на модель HD-CVI з функцією автоматичної корекції зображення і миттєвим передаванням сигналу. Також можна купити камери відеоспостереження MHD, здатні працювати з різними видами відеосигналів, такими як аналоговий, HD-TVI, AHD або IP. Перевага цих пристроїв - можливість встановлення без повної заміни наявної проводки.

Якщо планується виконувати моніторинг при низькій освітленості або спостереження за офісом у нічний час, знадобиться камера зовнішнього спостереження з хорошою світлочутливістю, а ось пристрої типу WDR можуть використовуватися в системах спостереження за ділянками з різним рівнем освітленості.

Вуличні камери відеоспостереження: секрети грамотного вибору

До вуличних камер відеоспостереження висуваються особливі вимоги, оскільки такі пристрої повинні:

 • бути стійкими до негативного впливу факторів навколишнього середовища (вологи, пилу, ультрафіолетового випромінювання);
 • мати захист у вигляді антивандального корпусу;
 • мати підігрів для зимового періоду.

Для організації спостереження за територією варто зупинити вибір на циліндричних камерах (при використанні декількох пристроїв їх можна об'єднати в єдину систему за допомогою комутаторів). Найчастіше клієнти шукають вуличні камери відеоспостереження з наступними характеристиками:

 • роздільна здатність: Full HD (2 МП);
 • матриця: 1/2.9 - 1/2";
 • оснащеня датчиком руху та/або тепловізором;
 • інтегрований мікрофон;
 • функція шумозаглушення;
 • наявність іч-підсвічування;
 • наявність слота під карту пам'яті microSD.

Існує великий попит на бездротові пристрої (що працюють від мережі Wi-Fi). Також можна розглянути купівлю PTZ-камер із функцією віддаленого керування поворотом, нахилом та/або масштабуванням об'єктів, за якими ведеться спостереження. Купуючи камери відеоспостереження з підтримкою 4G, ви отримаєте пристрій, що може передавати відео без необхідності підключення до традиційних мереж Wi-Fi або дротових мереж. Це надзвичайно важливо для вуличних відеокамер, що використовуються там, де відсутній доступ до Інтернету. Якісні камери зовнішнього спостереження, які відповідають перерахованим вимогам, можна купити в інтернет-магазині Triniti SB.

Професійні консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть зорієнтуватися у великому каталозі і витратити мінімум часу на вибір відповідної внутрішньої або зовнішньої (вуличної) системи відеоспостереження в Києві або іншому місті, а потім отримати по-справжньому якісний продукт, який точно відповідає вашим очікуванням і запитам до функціональності пристрою. Саме у нас ви купите камеру відеоспостереження для квартири, будинку, офісу або моніторингу периметра не переплачуючи за незатребувані функції, отримуючи надійну систему з передовими опціями.

Часті питання:
Скільки співробітників у вашій компанії? img

Наразі штат компанії TRINITI-SB нарахоовує більше 100 професіоналів своєї справи

Як давно ви працюєте? img

Компанія TRINITI-SB на ринку України ще з 2004 року.

Яка вартість встановлення відеонагляду? img

Вартість встановлення відеонагляду залежить від ряду факторів, таких як розмір об'єкта, кількість точок встановлення камер, потреби в додаткових системах безпеки, тип обладнання та його якість, трудомісткість монтажу та інші індивідуальні вимоги клієнта. Ми робимо індивідуальні розрахунки для кожного проекту, щоб надати оптимальне рішення, враховуючи всі унікальні аспекти вашого об'єкта та вимоги безпеки.

Ціни на Відеокамери в Україні
Найдешевший товар MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-3192DM f=2.8mm 709,00 ₴
Найдорожчий товар IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8543IE3N(PE/40M/AR35) f=4.5-180mm 40x 40 823,00 ₴
Найпопулярніший товар IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2192WI f=3.6mm 1 520,00 ₴
Найбільш обговорюваний товар IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2192WI f=3.6mm 1 520,00 ₴
Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img