img menu
Каталог товарів img
0.0076780319213867
img menu

Пульт керування Speed Dome/PTZ-камерами TD-K12 від TVT Digital

Завантаження...
Пульт керування Speed Dome/PTZ-камерами TD-K12 від TVT Digital
img

26 квітня 2024

img

Автор: Андрій

img

Категорія: Відеоогляди

Сьогодні ми розглянемо пульт керування для професійних систем відеонагляду. Ми оглянемо технічні характеристики пульт керування Speed Dome/PTZ-камерами TD-K12 від TVT Digital, його функціонал та способи керування роботизованою камерою.

Дизайн пульта керування

Почнемо з розгляду зовнішнього вигляду пульта. Дизайн пульта виконаний в класичному стилі, чорний корпус та клавіатур з невеликим білим обрамленням. Цілком орієнтований на зручність та ефективність у користуванні.

З правого боку розташований джойстик, а зліва – дисплей для зручного налаштування. В центрі TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 320*240 пікселів. Також на клавіатурі є три блоки клавіш. 

Налаштування та технічні можливості

Увімкнувши пульт, ми можемо змінити різні параметри, такі як пароль, IP-адресу тощо. Пульт має два режими керування: через пряме керування камерами або через програму NVMC. Крім того, пульт підтримує різні протоколи керування камерами.

Додавши роботизовану камеру до пульта керування, ми можемо легко керувати її рухами вліво, вправо, вверх, вниз, а також змінювати зум. Пульт також дозволяє перемикатися між різними камерами та викликати попередньо налаштовані пресети або круїзи.

Пульт TD-K12 може бути підключений до платформи керування відеоспостереженням та керуванням відтворенням відео, перемиканням режиму відображення екрана, декодуванням на ТВ-стіні тощо. Він також може використовуватися в різних місцях, де встановлено кілька мережевих PTZ-камер, таких як школи, лікарні, готелі, житлові комплекси, заводи, майстерні, для централізованого керування мережевими PTZ-камерами з протоколом ONVIF через LAN-мережу.

Висновок

Загалом, цей пульт керування ідеально підходить для професійних систем відеонагляду, таких як торговельні центри або промислові об'єкти. Він дозволяє зручно керувати об'єктом спостереження, легко перемикатися між каналами та керувати роботизованими камерами.

Товари, що згадуються в статті
Пульт керування Speed Dome/PTZ-камерами TVT TD-K12 купити в Україні
Акція
Код товару:77-00369
Пульт керування Speed Dome/PTZ-камерами TVT TD-K12
В наявності
16 046,00 ₴

Бренд: TVT Тип пристрою: Пульт керування Дисплей: TFT Гарантія: 12 міс.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img