Портативна зарядна станція BigBlue CellPowa. Огляд лінійки та яку обрати зарядну станцію CP2500, CP1000, CP600
Сьогодні поговоримо про зарядні станції, конкретніше – про лінійку зарядних станцій CellPowa від BigBlue. Розглянемо три моделі: CP2500, CP1000 та CP600.
Спільні риси зарядних станцій
Перш за все – це дизайн. Сучасний, нейтральний, матеріали якісні та тактильно приємні. Кожна модель має унікальний дизайн, проте загальний стиль відчувається витриманим. Всередині літій-ферро-фосфатні акумулятори, і це найкращий варіант для зарядної станції. Попри те, що об’єм акумуляторів різний – кількість циклів заряду становить 3500. Тобто, навіть якщо ви її будете повністю розряджати та заряджати кожен день – ви так зможете робити майже 10 років поспіль.
Всі вони видають правильну синусоїду, тобто від них можна живити найвибагливіші котли опалення. Ну і бонус – у всіх них є підтримка режиму ДБЖ, тобто під’єднуємо до них те, що нам потрібно живити, і якщо світло зникне –- зарядні станції автоматично перемкнуться на живлення під’єднаних пристроїв від своїх акумуляторів. Зручна функція, і далеко не всі зарядні станції таке вміють. Ще вони всі мають вбудований блок живлення, тобто, все що вам потрібно для зарядки – лише один комплектний дріт. Всі вони можуть заряджатись від сонячних панелей, які купуються окремо. Ну і звісно ж, всі вони безпечні, бо мають захист від перевантаження, перегріву, перерозряду та перенапруги.
Індивідуальні характеристики зарядних станцій
Тепер перейдемо до ключових відмінностей моделей. Головні – це ємність акумуляторів та потужність зарядних станцій.
Найпотужніша зарядна станція в цій лінійці – CP2500. Має номінальну потужність у 2.5 кВт та пікову у 5 кВт. Ємність акумуляторів – 1843 Втг. Стосовно портів тут все включено: 2 розетки, роз’єм для зарядки самої станції, 2 USB Type-A по 18 Вт, вихід автомобільної зарядки, два DC-вихода, 4 Type-C з PD, два по 45 Вт, і два по 100 Вт. Плюс вхід для сонячних панелей потужністю до 1200 Вт або для зарядки від автоприкурювача. Одночасно можна заряджати до 11 девайсів, і для них є гумова площадка зверху.
Ще одна ключова відмінність – це сенсорний екран з діагоналлю у 4.3 дюйми. З ним все просто: рівень заряду, потужність на вхід та на вихід, вимикання AC та DC, ну і внутрішнє меню. В ній системні повідомлення, окрема вкладка зі статистикою по портах на вхід та на вихід, GPS, якщо ви захочете комусь скинути свої координати, статистика по батарейці та налаштування.
Також є можливість встановити ліміт, до якого будуть заряджатись акумулятори. Якщо поставити 80%, то акумулятори проживуть відчутно довше. Далі по меню: звук та час роботи екрана після дотика, час, та наостанок мова. Є англійська, незрозуміла та зовсім незрозуміла. Загалом меню зручне та зрозуміле. Також є застосунок для керування та моніторингу віддалено.
Ну і наостанок – вага. Це 26 кілограмів, проте при такій ємності акумуляторів та потужності – її можна зрозуміти. Для того, щоб станцію пересувати є дві ручки.
Наступна модель – CP1000. Має номінальну потужність 1 кВт, а пікову потужність може видавати вдвічі більшу – 2 кВт. Ємність акумуляторів складає 1075 Втг.
Серед портів: вхід для зарядки самої станції, вихід автозарядки, 2 DC-роз’єма, вхід для сонячних панелей, 2 18 Вт USB Type-A, і USB Type-C з PD – дві на 45 Вт та дві на 100 Вт. Розетка усього одна.
Все, звісно ж, на кнопках, є і кнопка скидання. Дисплей вже не сенсорний, але він показує все, що вам треба – потужності на вхід та на вихід, плюс час до повного заряджання.
Ця модель значно легша та має зручну ручку, плюс вона ще й висувна. Вага станції – 14.5 кг.
І остання зарядна станція на сьогодні – BigBlue CP600. Номінальна потужність якої на 600 Вт з піковою видачею у 1200 Вт. Ємність акумуляторів складає 537 Втг. Виглядає вона дуже схожою на тисячну, але є і відмінності. Є одна розетка та порт для зарядки, автоприкурювач, два DC-виходи, вхід для сонячних панелей, але USB портів, звісно ж, менше – два порти 18 Вт USB Type-A та два порти USB Type-C зі 100 Вт PD. Дисплей такий само, як і на тисячній моделі, така само висувна ручка зверху.
Вага станції - 7.8 кг.
Висновок
Портативні зарядки від BigBlue є чудовим варіантом для забезпечення електронезалежності вашої домівки. Де зберігається приємна ціна та висока якість та продуктивність. Особливо варто виділити швидку – дійсно швидку зарядку на рівні топових виробників. А головне, хочеться зазначити ціни. Вони можуть змінюватись зі зрозумілих причин, проте вони все одно залишаться адекватними.
Бренд: BigBlue Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 1075.2 Втг Особливості: LED-дисплей, З портом на 12 В, Ліхтарик, Режим ДБЖ, Швидка зарядка Гарантія: 24 міс.
Бренд: BigBlue Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 1843 Втг Підтримка мобільного застосунку: BigBlue Energy Wi-Fi: Так Bluetooth: Так Особливості: GPS, Режим ДБЖ Гарантія: 24 міс.
Бренд: BigBlue Тип пристрою: Сонячна панель Гарантія: 12 міс.
Бренд: BigBlue Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 537.6 Втг Особливості: LED-дисплей, З портом на 12 В, Ліхтарик, Режим ДБЖ, Швидка зарядка Гарантія: 24 міс.
Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах
Наведена нижче інформація необхідна для входу в соціальні мережі