Портативні зарядні станції Kraft. Яку обрати, як використовувати?
Відключення світла вже закінчились, але ніхто не знає, що буде завтра. Зарядні станції дуже допомогли в цей складний період й досі продовжують допомагати. Але їх можна використовувати не тільки при блекаутах. Які є ще кейси використання та чому варто обрати поверстейшн саме від Kraft – детально у цьому огляді.
Спочатку – що таке зарядна станція? Де-факто це просто великий та потужний павербанк. Настільки великий, що від нього може працювати котел опалення. Настільки потужний, що від нього може працювати електрочайник. Не від кожної, звичайно ж, але може. І це ми почали використовувати такі речі під час відключень, а раніше зарядні станції існували для того, щоб брати їх з собою (умовно) на якийсь кемпінг, в якому немає електрики. Щоб ви, знову ж таки – умовно – могли декілька разів зарядити смартфон, дрон, камеру, ліхтарик, чи з чим там люди взагалі на такий відпочинок їздять. А ще від них може працювати якийсь електроінструмент, якщо подовжувачів не вистачає, або ви взагалі десь посеред лісу, де електрики не існує.
Далі – і це вміють не всі зарядні станції – саму станцію можна заряджати від сонячної панелі. Це круто з погляду екології, це зручно, але це було не те щоб необхідно. А потім почалась війна, потім почались відключення. І прайс на зарядні станції злетів до небес. Хтось використовував їх для роботи – живити компʼютери, ноутбуки, роутери – та хоч старлінки. А хтось – буквально для того, щоб виживати – живили від них якісь котли, плитки та інші подібні речі. Але зараз цінники вже трохи вирівнялись, ажіотаж зник, отже тепер можна замислитись про те, щоб придбати собі таку зарядну станцію.
По-перше – ціна. Всі ми знаємо бренди, які у нас асоціюються з зарядними станціями. Як Xerox та копіювальний апарат. І ці бренди все ще коштують дорожче.
По-друге – це офіційна техніка, тобто є офіційний сервіс, офіційна гарантія, все прозоро.
І саме через це з'являється третій пункт. Це безпечно.
Ззаду станція більш схожа на блютус колонку. Або кейс з інструментами. Зверху – ручка. І тут хтось може сказати, що це не дуже естетично, що її не можна якось скласти, зняти чи сховати, але це просто більш ефективно: чим менше якихось рухомих частин – тим надійніша конструкція. І ще ця ручка зручна, що дуже важливо, тому що станція – річ доволі важка. Конкретно ця – 9.2 кг, і це ще без блока живлення – про нього трохи згодом.
Ліворуч та праворуч отвори для охолодження, а найцікавіше – фронтально. Автомобільний прикурювач – 12 В, 10 А, максимальна потужність – 120 Вт. DC-вихід. Порт для зарядки самої станції з МРРТ-контролером, який підтримує аж до 200 Вт вхідного струму. І саме тут треба про важливий фактор. Заряджати станцію можна чотирма способами. Від автомобільного прикурювача. Від комплектного блока живлення на 240 Вт. Дебела річ, але заряджає за 4.5 години. Можна від сонячної панелі – в комплекті її немає, але можна докупити окремо. Четвертий спосіб – через Type-C PD. Порт двосторонній і може як приймати, так і віддавати 100 Вт, що зручно для зарядки сучасного ноутбука.
Що важливо в цій зарядній станції – так це чиста синусоїда. Саме вона дозволяє коректно працювати чутливій техніці, як, наприклад, котли опалення. Ви б знали, скільки людей взимку страждали з дешевими ДБЖ, та не розуміли, чому у них все працює, а котел – ні.
Ще враховані підвищені пускові струми, отже, пікова потужність станції – 2400 Вт, але варто пам’ятати, що це “запас”.
Акумулятор – 1021 Втг, або 46 Аг, літій-іонний, оптимальний для зарядної станції. Його ресурс – 1000 циклів заряду-розряду, а це майже три роки, якщо його заряджати та розряджати в нуль кожного дня. Єдиний нюанс – цей тип акумулятора не заряджається при температурі нижче 0. Тобто він працює, від нього можна щось заряджати, а ось сам він заряд отримати не може – це варто врахувати.
Дисплей. На ньому відображається рівень заряду у відсотках, статус порта – чи то він забирає, чи то видає струм. Є bluetooth, він 5-ї версії, і сам факт його існування означає, що є віддалене керування. І воно сумісне з платформою Tuya Smart.
Встановіть застосунок з плеймаркета або апстор, надайте всі необхідні дозволи та просто додайте пристрій. Застосунок покаже рівень заряду, орієнтовний час роботи при поточному використанні. Можна вмикати та вимикати порти.
Пристрій безпечний: є захист від перезаряду, перевантаження, перегріву та перенапруги.
Лінійка портативних зарядних пристроїв від Kraft
Абсолютно до всього підготуватись неможливо. Але можна підготуватись хоча б до відключень світла, якщо вони раптово почнуться знов.
Будьте в безпеці, теплі та спокої.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 280 Втг (14.4В/20Аг) Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 512 Втг (14.4В/35Аг) Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 640 Втг (12.8В/48Аг) Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 960 Втг (14.4В/65Аг) Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 510.6 Втг (22.2В/23Аг) Підтримка мобільного застосунку: Tuya Smart Bluetooth: Так Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 1021.2 Втг (22.2В/46Аг) Підтримка мобільного застосунку: Tuya Smart Bluetooth: Так Гарантія: 12 міс.
Бренд: BLUETTI Тип пристрою: Зарядна станція Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 500 Втг Особливості моделі: контролер заряду MPPT, захист від розрядки батареї Гарантія: 12 міс.
Бренд: BLUETTI Тип пристрою: Зарядна станція Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 268 Втг Особливості моделі: Світлодіодна лампа - 30 год (8Вт) Гарантія: 12 міс.
Бренд: Zendure Тип пристрою: Зарядна станція Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 1440 Втг Гарантія: 12 міс.
Бренд: BLUETTI Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 537 Втг Особливості моделі: 1х бездротова зарядка 15 Вт Гарантія: 12 міс.
Бренд: Zendure Тип пристрою: Зарядна станція Тип акумулятора: Літій-іонний NMC Ємність: 2096 Втг Особливості моделі: зарядка від сонячної панелі 1 800Вт, 60-160В, 11А через АС вхід Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 1997 Втг (48В/42Аг) Особливості: Режим ДБЖ Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: LiFePo4 Ємність: 1248 Втг (48В/26Аг) Особливості: Режим ДБЖ Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Апроксимована синусоїда Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 222 Втг (14.6В/15Аг) Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 288 Втг (14.4В/20Аг) Гарантія: 12 міс.
Бренд: Kraft Тип пристрою: Зарядна станція Тип вихідного сигналу: Правильна синусоїда Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 576 Втг (14.4В/40Аг) Гарантія: 12 міс.
Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах
Наведена нижче інформація необхідна для входу в соціальні мережі