triniti-sb telegram
img menu
Меню каталогу img
0.012891054153442
img menu

Системи безпеки U-PROX: огляд рішень

Завантаження...
u-prox-bezpeka-main_v2.jpg
img

22 травня 2024

img

Автор: Юлія

img

Категорія: Статті

U-PROX – провідний український виробник систем безпеки та контролю доступу, що пропонує експертні рішення для найвибагливіших клієнтів.

За 31 рік діяльності компанія заслужила довіру клієнтів у понад 50 країнах світу завдяки високій якості продукції, розробленій найкращими українськими інженерами. В асортименті U-PROX – охоронні системи, а також зчитувачі, контролери, програмне забезпечення та супутнє обладнання, що відповідають найвищим стандартам якості ISO 9001:2015.

Як лідер ринку, U-PROX прагне не тільки відповідати, але й перевершувати очікування клієнтів, враховуючи їхні індивідуальні потреби. Компанія пропонує комплексні та надійні рішення, що забезпечують безпеку та контроль доступу на найвищому рівні.

Можливості системи безпеки U-PROX

 • Фото- та відеоверифікація
 • Виявлення вторгнення
 • Виявлення пожежі
 • Виявлення затоплення
 • Автоматизація об’єкту

Функціональні переваги бездротової охоронної системи U-PROX

Радіотехнологія U-Prox RT

Бездротова охоронна система U-Prox працює на унікальній запатентованій технології U-Prox RT, завдяки чому з'єднання між пристроями є надійним, стабільним та безпечним.

Основні властивості:

 • Бездротовий інтерфейс. Робота в ISM-діапазоні з автовибором діапазону ITU в залежності від регіону, зміною каналів для надійності.
 • Оновлення прошивки. Віддалене оновлення мікропрограм для усіх пристроїв, навіть для брелоків.
 • Бездротова технологія. Підтримує підключення до 500 пристроїв на відстані до 4800 м.
 • Автоматичне регулювання потужності. Потужність регулюється автоматично за рівнем сигналу. Це забезпечує довший термін експлуатації без заміни батарей.
 • Шифрований зв'язок. Двосторонній, імітостійкий, шифрований зв'язок, симетричне блочне шифрування, ключ захисту – 256 біт.

Технологія двох радіочастотних модулів

Забезпечує відсутність перешкод між каналами та дозволяє одночасно передавати повідомлення про тривогу на різній швидкості.

Конструкція. Охоронний центр оснащено двома незалежними радіопередавачами з двома антенами, що дає змогу працювати з пристроями, обираючи оптимальний маршрут зв'язку на основі даних передавача, рівня сигналу, шуму в ефірі та каналу даних.

Радіопередавач регулює чутливість автоматично. У разі глушіння або низького сигналу передавач пристроїв змінює канали, потужність і чутливість.

Бездротова технологія

Удосконалений периферійний процесор бездротового зв'язку забезпечує впевнений зв'язок між пристроями на відстані 4800 метрів на відкритій місцевості. У випадку складних об'єктів в плані забудови, дана система забезпечує якісний зв'язок навіть в умовах декількох поверхів.

Дальність радіозв'язку на відкритому просторі

Захищеність системи

Для протидії загрозам саботажу охоронна система U-Prox має комплексну систему захисту. Вона запобігає втручанню зловмисника в систему і миттєво надсилає сигнал тривоги у разі несправності.

 • Енергозабезпечення. Охоронний центр має резервування живлення – літій-іонний акумулятор ємністю 2500mAh. За відсутності живлення U-Prox MP може працювати до 24 годин. Усі пристрої U-Prox бездротові та живляться від високоякісних батарей. Хаб надсилає сповіщення про збій живлення та про низький рівень заряду батареї по кожному пристрою.
 • Антивандальний захист. Кожен пристрій оснащений тампером – він запобігає несанкціонованому відкриванню та відриву пристрою від поверхні. При спрацьовуванні тампера пристрій посилає тривогу до охоронного центру.
 • Захист даних та пристроїв від підміни. Кожен пакет даних шифрується та маркується унікальним ідентифікатором сесії звʼязку для захисту від перехоплення та імітації/підміни, щоб запобігти підробці даних, повторній передачі пакетів і підміні пристрою.
 • Перевірки підключення. U-Prox Radio Technology забезпечує двосторонній захищений імітостійкий зв'язок. Протокол захищений надійним симетричним алгоритмом блочного шифруванням, що має закритий ключ захисту – 256 біт. Кожен пристрій періодично надсилає спеціальний пакет даних ‟HEARTBEAT”, щоб сповістити охоронний центр про свій стан.
 • Резервування каналів передачі даних. Охоронний центр надсилає сигнали тривоги через Ethernet або Wi-Fi. Якщо немає інтернет-з'єднання, сигнали надсилаються з використанням з'єднання через GSM/GPRS чи LTE.

Пристрої охоронної системи U-PROX

Центри системи безпеки – хаби

Канали зв'язку

U-Prox MP та U-Prox MP WiFi – бездротові центри керування охороною

Призначений для керування системою безпеки помешкання.

Підтримує 30 груп, підключення до 200 пристроїв охорони, 99 бездротових датчиків,16 клавіатур, 60 користувачів, 60 брелоків через радіоканал на відстані до 4800 м.

Прилад взаємодіє з користувачем та охоронною компанією, використовуючи мережу Інтернет (Ethernet або WiFi) та GSM/GPRS зв'язок для резервування.

U-Prox MPX – нове покоління бездротових центрів охорони

Потужний процесор, збільшена пам'ять, фотоверифікація, з розширеними функціями домашньої автоматизації та модемом нового покоління з підтримкою швидкого мобільного звʼязку 4G (LTE).

U-Prox MPX підтримує 30 груп охорони, до 250 охоронних зон, 30 клавіатур, до 150 виходів, 8 радіоретрансляторів, 250 користувачів, 250 брелоків через радіоканал на відстані до 4800 м.

Прилад взаємодіє з користувачем та охоронною компанією, використовуючи мережу Інтернет (Wi-Fi та/або Ethernet) та 4G (LTE) зв'язок для резервування.

Підтримує сценарії автоматизації.

Акумулятор на 2500mAh – до 24-х годин роботи.

Датчики

Проти вторгнення / внутрішні

 • PIR – бездротовий датчик руху з імунітетом до домашніх тварин
 • PIR Combi – комбінований бездротовий датчик руху та розбиття скла
 • PIR Combi VB – комбінований бездротовий датчик руху та розбиття скла з лінзою типу «штора», вертикальний бар'єр
 • PIR VB – бездротовий датчик руху з лінзою типу «штора», вертикальний бар'єр
 • WDC – універсальний бездротовий датчик відчинення дверей та вікон
 • WDC Plus – бездротовий універсальний магнітоконтактний сповіщувач з детектором нахилу

PIR / PIR Combi / PIR Combi VB

U-Prox PIR – це бездротовий датчик руху, оснащений PIR-датчиком. Детектор має спеціальну лінзу, тож нечутливий до переміщення тварин вагою до 20 кг.

U-Prox PIR Combi – це комбінований бездротовий детектор руху та акустичний датчик розбиття скла. Пристрій оснащений PIR-датчиком і мікрофоном, який розрізняє низькочастотні та високочастотні компоненти звука і призначений для охорони будь-яких закритих житлових або виробничих приміщень. Детектор має спеціальну лінзу, тож нечутливий до переміщення тварин вагою до 20 кг.

U-Prox PIR Combi VB – це комбінований бездротовий детектор руху та акустичний датчик розбиття скла. Пристрій оснащений PIR-датчиком з лінзою «штора», з вузьким горизонтальним кутом огляду та мікрофоном, який розрізняє низькочастотні та високочастотні компоненти звука. Пристрій призначений для контролю периметра всередині приміщення, для захисту скляних конструкцій, вікон, дверей, гаражних воріт тощо.

PIR Cam

U-Prox PIR Cam – це бездротовий детектор руху з вбудованою фотокамерою.

Пристрій оснащений PIR-датчиком, фотокамерою з роздільною здатністю до 640х480 пікселів та світлодіодним інфрачервоним підсвічуванням до 8 м, для зйомки в темряві або при недостатньому освітленні.

Час передачі фото в середньому 9 секунд, в залежності від роздільної здатності.

Кількість фото за тривогою: від 1 до 5.

Пристрій призначений для охорони будь-яких закритих житлових або виробничих приміщень з фотопідтвердженням проникнення.

PIR Outdoor V2

U-Prox PIR Outdoor V2 – це бездротовий зовнішній детектор руху.

Датчик з удосконаленими алгоритмами виявлення вторгнення, цифровою температурною компенсацією датчика та системою захисту від маскування – антимаскінг.

При зміні теплового балансу середовища пристрій обробляє цифровий сигнал від двох PIR-датчиків, фільтрує шум і перешкоди та надсилає сповіщення про тривогу до охоронного центру.

Характеристики:

 • Технологія подвійного виявлення 2x PIR. Дальність виявлення: 15 м, кут виявлення: 90°.
 • Антимаскування. Підтримка Active IR Anti-masking, запобігає саботажу.
 • Тривалий термін роботи батареї – до 5 років на одному заряді.

WDC

U-Prox WDC – бездротовий універсальний охоронний магнітоконтактний датчик.

Призначений для контролювання стану конструктивних елементів на відчинення або зсув для виявлення спроби проникнення до приміщення.

Застосовується для захисту дверей та вікон.

Має герметичний корпус.

Сповіщувач має контакти для підключення світлодіоду інформування про постановку під охорону та дротового датчика.

Доступний у трьох варіантах кольору корпусу: білий, чорний і коричневий.

WDC Plus

U-Prox WDC Plus – бездротовий універсальний охоронний магнітоконтактний датчик з детектором нахилу

Бездротовий датчик відчинення реагує на будь-які спроби проникнення до приміщення через двері чи вікна. Цей пристрій можна легко встановити навіть на мансардні вікна, які можна залишати відчиненими під час виходу з дому.

Сповіщувач має контакти для підключення дротового датчика, наприклад геркона.

Інтеграція з контролерами ролет – вхід з лічильником імпульсів та вихід 3В для контролера ролети. Це дозволяє забезпечити ефективне керування ролетами та контролювати їх рух.

Має герметичний корпус. Захищений тампером і працює від батареї до 5 років.

Доступний у трьох варіантах кольору корпусу: білий, чорний і коричневий.

Детектори безпеки Smoke/Water

Детектори зі зв'язком RT до 4800 м на відкритому просторі.

 • Smoke – бездротовий сповіщувач задимлення, дозволяє вчасно реагувати на небезпеку
 • Water – бездротовий датчик витоку води з контролем перевертання

U-Prox Smoke – бездротовий оптичний сигналізатор диму, призначений для сповіщення про виявлення диму в житлових і виробничих приміщеннях.

Сигналізатор диму не запобігає пожежі, але дозволяє вчасно реагувати на небезпеку.

Кожен правильно встановлений додатковий сигналізатор потенційно збільшує ваш час на порятунок.

U-Prox Water – це бездротовий сповіщувач, призначений для виявлення витоку води.

Пристрій надсилає сповіщення про тривогу до охоронного центру. Та приймає участь в автоматизації. Не потребує монтажу, тільки для використання всередині приміщень.

Обладнаний акселерометром для контролю перевертання.

Пристрої керування

 • Keypad G4 – бездротова клавіатура з сенсорною поверхнею та кнопками керування чотирма групами
 • Keypad G1 – бездротова клавіатура з сенсорною поверхнею для однієї групи
 • Keyfob B4 – бездротовий брелок з трьома кнопками керування режимами охорони та однією програмованою кнопкою
 • Keyfob – бездротовий брелок з двома кнопками керування режимами охорони та однією програмованою кнопкою
 • Button – бездротова програмована тривожна кнопка з кронштейном для стаціонарного встановлення

Keypad G1 / Keypad G4

U-Prox Keypad G1 – бездротова клавіатура, керує однією групою охорони. Клавіатура, призначена для постановки та зняття з охорони, індикації тривог та станів пристрою та взаємодії з користувачем сигналізації.

Автоматична активація для відліку затримки на вхід. Підтримка коду «під примусом». Функція зміни коду користувачем безпосередньо з клавіатури.

Клавіатура буде заблокована на 10 хвилин після п'ятої спроби ввести неправильний код.

U-Prox Keypad G4 – бездротова клавіатура, керує чотирма групами охорони.

Клавіатура буде заблокована на 10 хвилин після п'ятої спроби ввести неправильний код.

Автоматична активація для відліку затримки на вхід. Підтримка коду «під примусом». Функція зміни коду користувачем безпосередньо з клавіатури.

Характеристики:

 • Керування кодом користувача, самостійна заміна.
 • Вбудований бузер, оповіщення та звукові підказки.
 • Зв'язок RT до 4800 м на відкритому просторі.
 • Термін служби батареї – до 2 років роботи.
 • LED-індикація для відображення стану системи.

Keyfob / Keyfob B4

U-Prox Keyfob – це бездротовий брелок призначений для керування охоронною системою U-Prox. Має дві кнопки для постановки та зняття з охорони, одну програмовану кнопку та світлодіодний індикатор для взаємодії з користувачем тривожної сигналізації.

Має чотири функції на трьох кнопках. Може використовуватись як тривожна кнопка.

Пристрій реєструється для користувача центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.

Зв'язок RT до 250 м на відкритому просторі.

U-Prox Keyfob B4 – це новий бездротовий брелок, зі збільшеною дальністю радіозв'язку.

Має чотири кнопки: дві кнопки для постановки та зняття з охорони, дві програмовані кнопки та світлодіодний індикатор для взаємодії з користувачем тривожної сигналізації. Може використовуватись як тривожна кнопка.

Пристрій реєструється для користувача центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.

Зв'язок RT до 1000 м на відкритому просторі.

Button

U-Prox Button – бездротовий брелок / кнопка для керування системою охорони U-Prox.

Має одну програмовану кнопку та світлодіодний індикатор для взаємодії з користувачем тривожної сигналізації.

Може використовуватись як тривожна кнопка (напад), кнопка медичної тривоги, тривожна кнопка тихої тривоги.

Має в комплекті кронштейн для встановлення.

Зв'язок RT до 300 м на відкритому просторі.

Периферійні пристрої

Сповіщення: Siren Outdoor / Siren

Сирени при оголошенні тривоги звучать відповідним звуком 400 Гц, який наростає і спадає, тривалістю в одну хвилину, а також відпрацьовують відбій тривоги окремою мелодією.

 • Siren Outdoor – бездротова компактна вуличне сирена із захищеним корпусом з полікарбонату
 • Siren – бездротова компактна внутрішня сирена

U-Prox Siren Outdoor – бездротова вулична сирена. Сирена призначена для сповіщення про тривогу при спрацюванні бездротових сповіщувачів центру охорони U-Prox. Встановлюється зовні приміщень, щоб попередити про небезпеку чи відлякати зловмисників.

 • гучність до 113 дБ;
 • LED-індикація показує актуальний стан системи;
 • термін служби батареї до 5 років;
 • вхід постійного струму 12 В для стаціонарного живлення;
 • зв'язок RT до 4800 м на відкритому просторі.

U-Prox Siren – бездротова кімнатна сирена. Призначена для сповіщення про тривогу при спрацьовуванні бездротових датчиків централі. Пристрій має контакти для підключення інформаційного світлодіода постановки під охорону та зовнішнього геркона.

 • гучність до 85 дБ;
 • LED-індикація показує актуальний стан системи;
 • термін служби батареї до 5 років;
 • роз'єми: 1 охоронна зона і підключення інформаційного світлодіода.

Автоматизація та інтеграція

U-Prox Extender

Радіоканальний ретранслятор з автоматичною маршрутизацією

Радіоретранслятор дозволяє суттєво збільшити дальність радіозв'язку між центром охорони U-Prox та іншими пристроями охоронної системи.

З U-Prox Extender можна охопити максимальну площу території, що охороняється: великим підприємствам, навчальним та медичним закладам, багатоповерховим бізнес центрам, котеджам із значною прибудинковою територією та спорудами.

Підтримує підключення до 200 пристроїв (сповіщувачів, клавіатур, брелоків і т.д.) по радіоканалу на відстані до 4800 м. В складі охоронної системи може бути до 8 ретрансляторів.

Інтеграція: Multiplexer / Wireport

Бездротові модулі інтеграції сторонніх пристроїв на основі дротового обладнання.

 • Multiplexer – бездротовий модуль підключення дротового обладнання на 8 входів
 • Wireport – бездротовий модуль підключення та живлення датчиків, 2 зони, тампер

U-Prox Multiplexer – модуль підключення дротового охоронного обладнання, реновації старих систем.

Призначений для підключення дротового охоронного обладнання (датчиків, ІЧ-бар'єрів, детекторів газу, дротових сирен) до бездротового центра охорони. Має виходи 12 В для живлення датчиків та вбудовані акумулятори Li-Ion для резервування живлення. Встановлюється всередині приміщення.

 • 8 зон з контролем опору;
 • резервування живлення – дві батареї 2500 мАг, до 10 годин роботи;
 • зв'язок RT до 4800 м на відкритому просторі.

U-Prox Wireport – бездротовий модуль з трьома входами.

Призначений для підключення дротового охоронного обладнання (датчиків, ІЧ-бар'єрів) до бездротового центра охорони U-Prox.

 • живлення до 5 років роботи;
 • вхід тривоги: 2 охоронні зони, тамперний контакт;
 • простота встановлення – розміщення в детекторі або поблизу.

Автоматизація

 • Relay DC – бездротове слабкострумове реле з живленням 12 В для домашньої автоматики
 • Relay AC – бездротове реле змінного струму з можливістю вимірювання споживання підключеного пристрою
 • Valve + Valve KLD DN15/DN20 – пристрій керування та живлення 12 В і моторизований клапан 3/4" чи 1/2"

Relay AC/DC

U-Prox Relay DC – бездротове слабкострумове реле, призначене для дистанційного керування приладами.

 • керування: AC 250V/10A чи DC 30V/10A;
 • вхідна напруга: DC 10.8-14.8 В;
 • вихід: 1 канал програмованого виходу;
 • легка експлуатація, зручний монтаж.

U-Prox Relay AC – бездротове реле, призначене для дистанційного керування електроживленням приладів.

 • керування: AC 250V/10A;
 • модуль лічильника, вимірювання споживання;
 • вихід: 1 канал програмованого виходу;
 • зв'язок RT до 4800 м на відкритому просторі.

Valve

U-Prox Valve kit – пристрій керування моторизованим клапаном.

Valve kit використовується в системах водопостачання, поливу тощо або іншими зовнішніми пристроями. Клапан KLD20S в комплекті.

Відкривання та закривання клапана, до 5000 циклів та автоматичний «цикл» раз на два тижні. Прилад виявляє і відображає несправності закриття і відкриття клапана, а також обрив ланцюга клапана. Зручний елемент ручного приводу аварійного керування.

Закриття клапану при постановку під охорону, відкриття – при знятті.

Де встановити охоронні пристрої U-Prox?

На малюнках схематично зображено де найкраще встановити пристрої охоронної системи U-Prox залежно від їхнього призначення.

Вся продукція системи безпеки U-Prox представлена в інтернет-магазині Triniti-SB. Звертайтеся, допоможемо у виборі.

Товари, що згадуються в статті
Код товару:61-00028
Програмне забезпечення ITV U-Prox WEB
Наявність уточнюйте
0,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Мережева система Гарантія: 12 міс.

Код товару:23-00313
Брелок ITV U-Prox Keyfob White для керування охоронною системою U-Prox
В наявності
680,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Брелок Гарантія: 12 міс.

Бездротова сирена ITV U-Prox Siren White 85dB купити в Україні
Акція
Код товару:23-00323
Бездротова сирена ITV U-Prox Siren White 85dB
В наявності
1 880,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Сирена Гарантія: 12 міс.

Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP WiFi center White з 2G, WiFi купити в Україні
Акція
img
Код товару:23-00320
Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP WiFi center White з 2G, WiFi
В наявності
5 120,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Централь Канали зв'язку: 2G, WiFi Гарантія: 12 міс.

Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP center White з 2G, Ethernet купити в Україні
Акція
Код товару:23-00319
Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP center White з 2G, Ethernet
В наявності
5 800,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Централь Канали зв'язку: 2G, Ethernet Гарантія: 12 міс.

Бездротовий ретранслятор радіосигналу ITV U-Prox Extender White купити в Україні
Акція
Код товару:23-00312
Бездротовий ретранслятор радіосигналу ITV U-Prox Extender White
В наявності
3 760,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Ретранслятор Гарантія: 12 міс.

Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G4 White для керування чотирма охоронними групами купити в Україні
Акція
Код товару:23-00315
Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G4 White для керування чотирма охоронними групами
В наявності
2 800,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Клавіатура Гарантія: 12 міс.

Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G1 White для керування однією охоронною групою купити в Україні
Акція
Код товару:23-00314
Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G1 White для керування однією охоронною групою
В наявності
2 360,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Клавіатура Гарантія: 12 міс.

Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi (VB) White ITV купити в Україні
Акція
Код товару:23-00316
Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi (VB) White ITV
В наявності
1 900,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик руху та розбиття Особливості моделі: Товщина скла 2 мм. . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м х 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м Гарантія: 12 міс.

Код товару:23-00311
Кнопка тривожна багатофункціональна ITV U-Prox Button
В наявності
780,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Тривожна кнопка Гарантія: 12 міс.

Бездротовий сигналізатор диму ITV U-Prox Smoke купити в Україні
Акція
Код товару:23-00324
Бездротовий сигналізатор диму ITV U-Prox Smoke
В наявності
2 160,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик диму Гарантія: 12 міс.

Бездротовий датчик затоплення ITV U-Prox Water купити в Україні
Акція
Код товару:23-00327
Бездротовий датчик затоплення ITV U-Prox Water
В наявності
1 160,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик протікання води Гарантія: 12 міс.

Комплект «антипотоп» ITV U-Prox Valve DN15 з електроклапаном перекриття води 1/2" та пристроєм керування клапаном купити в Україні
Акція
Код товару:23-00325
Комплект «антипотоп» ITV U-Prox Valve DN15 з електроклапаном перекриття води 1/2" та пристроєм керування клапаном
В наявності
5 800,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект антизатоплення Особливості моделі: 868,0 … 868,6МГц, кілька каналів для резервування, відстань – до 4800 м на відкритому просторі Гарантія: 12 міс.

Комплект «антипотоп» ITV U-Prox Valve DN20 з електроклапаном перекриття води 3/4" та пристроєм керування клапаном купити в Україні
Акція
Код товару:23-00326
Комплект «антипотоп» ITV U-Prox Valve DN20 з електроклапаном перекриття води 3/4" та пристроєм керування клапаном
В наявності
6 240,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект антизатоплення Особливості моделі: Вихід блоку управління: 3-х контатний роз'єм, 12В; Живлення 3В, дві CR123A літієві батареї Гарантія: 12 міс.

Код товару:23-00330
Брелок ITV U-Prox Keyfob Black для керування охоронною системою U-Prox
В наявності
680,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Брелок Гарантія: 12 міс.

Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G1 Black для керування однією охоронною групою купити в Україні
Акція
Код товару:23-00331
Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G1 Black для керування однією охоронною групою
В наявності
2 360,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Клавіатура Гарантія: 12 міс.

Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G4 Black для керування чотирма охоронними групами купити в Україні
Акція
Код товару:23-00332
Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G4 Black для керування чотирма охоронними групами
В наявності
2 800,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Клавіатура Гарантія: 12 міс.

Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi (VB) Black ITV купити в Україні
Акція
Код товару:23-00333
Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi (VB) Black ITV
В наявності
1 900,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик руху та розбиття Особливості моделі: Товщина скла 2 мм. . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м х 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м Гарантія: 12 міс.

Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi Black ITV купити в Україні
Акція
Код товару:23-00334
Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi Black ITV
В наявності
1 900,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик руху та розбиття Особливості моделі: Товщина скла 2 мм . . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м x 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м Гарантія: 12 міс.

Бездротовий датчик руху ITV U-Prox PIR Black купити в Україні
Акція
Код товару:23-00335
Бездротовий датчик руху ITV U-Prox PIR Black
В наявності
1 200,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Cповіщувач Гарантія: 12 міс.

Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP center Black з 2G, Ethernet купити в Україні
Акція
Код товару:23-00336
Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP center Black з 2G, Ethernet
В наявності
5 800,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Централь Канали зв'язку: 2G, Ethernet Гарантія: 12 міс.

Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP WiFi center Black з 2G, WiFi купити в Україні
Акція
img
Код товару:23-00337
Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP WiFi center Black з 2G, WiFi
В наявності
5 120,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Централь Канали зв'язку: 2G, WiFi Гарантія: 12 міс.

Датчик руху U-Prox PIR White ITV купити в Україні
Акція
Код товару:23-00318
Датчик руху U-Prox PIR White ITV
В наявності
1 200,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик руху Гарантія: 12 міс.

Бездротова сирена ITV U-Prox Siren Black 85dB купити в Україні
Акція
Код товару:23-00321
Бездротова сирена ITV U-Prox Siren Black 85dB
В наявності
1 880,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Сирена Гарантія: 12 міс.

Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi White ITV купити в Україні
Акція
Код товару:23-00317
Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi White ITV
В наявності
1 900,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик руху та розбиття Особливості моделі: Товщина скла 2 мм . . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м x 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м Гарантія: 12 міс.

Бездротова вулична сирена ITV U-Prox Siren Outdoor 113dB купити в Україні
Акція
Код товару:23-00322
Бездротова вулична сирена ITV U-Prox Siren Outdoor 113dB
В наявності
3 880,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Сирена Гарантія: 12 міс.

Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi White з 2G, WiFi купити в Україні
Акція
img
Код товару:23-00305
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi White з 2G, WiFi
Наявність уточнюйте
9 600,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект охоронної сигналізації Канали зв'язку: 2G, WiFi Гарантія: 12 міс.

Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP White з 2G, Ethernet купити в Україні
Акція
Код товару:23-00307
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP White з 2G, Ethernet
В наявності
10 200,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект охоронної сигналізації Канали зв'язку: 2G, Ethernet Гарантія: 12 міс.

Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi Black з 2G, WiFi купити в Україні
Акція
Код товару:23-00308
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi Black з 2G, WiFi
В наявності
9 600,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект охоронної сигналізації Гарантія: 12 міс.

Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi S Black з 2G, WiFi купити в Україні
Акція
img
Код товару:23-00309
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi S Black з 2G, WiFi
В наявності
7 920,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект охоронної сигналізації Канали зв'язку: 2G, WiFi Гарантія: 12 міс.

Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP Black з 2G, Ethernet купити в Україні
Акція
Код товару:23-00310
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP Black з 2G, Ethernet
В наявності
10 200,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект охоронної сигналізації Канали зв'язку: 2G, Ethernet Гарантія: 12 міс.

Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi S White з 2G, WiFi купити в Україні
Акція
img
Код товару:23-00306
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi S White з 2G, WiFi
Наявність уточнюйте
7 920,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект охоронної сигналізації Канали зв'язку: 2G, WiFi Гарантія: 12 міс.

Бездротовий ретранслятор радіосигналу ITV U-Prox Extender Black купити в Україні
Акція
Код товару:23-00342
Бездротовий ретранслятор радіосигналу ITV U-Prox Extender Black
В наявності
3 760,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Ретранслятор Гарантія: 12 міс.

Бездротовий вуличний датчик руху ITV U-Prox PIR Outdoor купити в Україні
Акція
Код товару:23-00344
Бездротовий вуличний датчик руху ITV U-Prox PIR Outdoor
В наявності
3 600,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Датчик руху Гарантія: 12 міс.

Бездротовий модуль інтеграції ITV U-Prox Wireport купити в Україні
Акція
Код товару:23-00345
Бездротовий модуль інтеграції ITV U-Prox Wireport
В наявності
1 380,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Модуль інтеграції Гарантія: 12 міс.

Кероване реле ITV U-Prox Relay DC купити в Україні
Акція
Код товару:23-00346
Кероване реле ITV U-Prox Relay DC
В наявності
1 200,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Реле Гарантія: 12 міс.

Код товару:23-00347
U-Prox MP WiFi center прилад охоронний
Наявність уточнюйте
0,00 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Комплект охоронної сигналізації Канали зв'язку: GSM/GPRS, Wi-Fi Гарантія: 12 міс.

Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP LTE center White з LTE/GSM (4G/2G), WiFi купити в Україні
Акція
img
Код товару:23-00348
Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP LTE center White з LTE/GSM (4G/2G), WiFi
Наявність уточнюйте
6 029,40 ₴

Бренд: ITV Тип пристрою: Централь Канали зв'язку: 2G, 4G, WiFi Гарантія: 12 міс.

Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP LTE center Black з LTE/GSM (4G/2G), WiFi купити в Україні
Акція
img
Код товару:23-00349