img menu
Каталог товарів img
0.0080630779266357
img menu

Біометричні замки: де застосовуються та як обрати

Завантаження...
lock_main.jpg
img

02 травня 2024

img

Автор: Юлія

img

Категорія: Статті

Уявіть, що ви можете отримати доступ до свого котеджу або офісу лише простим дотиком пальця чи швидким поглядом обличчя. З біометричними замками це стало абсолютно реальним. Для надання доступу до приміщення вони використовують відбитки пальців, розпізнавання обличчя, сканування райдужки ока, голосові дані тощо. Біометричні замки стають все більш популярними в різних сферах застосування через свою зручність та високий рівень безпеки.

Принцип роботи біометричної ідентифікації

Принцип роботи біометричних замків полягає в тому, щоб ідентифікувати особу на основі її унікальних фізіологічних характеристик чи поведінкових патернів і надати доступ до приміщення або системи лише авторизованим користувачам. Ось загальний алгоритм роботи цих девайсів:

 1. Збір біометричних даних. Перший крок – це збір біометричних даних, таких як відбитки пальців, малюнок райдужної оболонки (ірису), обличчя, голосові зразки або інші біометричні властивості людини.
 2. Обробка та збереження даних. Отримані дані піддаються обробці для вилучення ключових особливостей та створення шаблону. Шаблон зберігається у безпечному місці, як правило, у вигляді шифрованого файлу або хеш-коду, що не може бути зламано.
 3. Ідентифікація користувача. Під час спроби доступу до системи або приміщення користувач надає свої біометричні дані, такі як відсканований відбиток пальця, зображення обличчя або голосовий зразок.
 4. Порівняння збережених та нових даних. Система порівнює надані біометричні дані зі збереженими в шаблоні.
 5. Надання доступу або відмова. У разі вдалого порівняння система надає доступ користувачеві. У випадку невідповідності – доступ забороняється, і, якщо біометричний замок підтримує цю функцію, система фіксує спробу несанкціонованого доступу.

Сфери використання біометричних замків

Наразі біометричні замки завдяки свої точності, надійності і зручності, отримали широке розповсюдження у безлічі сфер, від житлових і комерційних приміщень до громадських установ.

 • Домашня безпека. Біометричні замки можуть бути встановлені на вхідних дверях квартир, котеджів, приватних будинків для забезпечення безпеки і контролю доступу. Це дозволяє власникам не втрачати ключі та не стежити за їх використанням.
 • Комерційні приміщення. У офісних приміщеннях, магазинах, готелях та інших комерційних спорудах біометричні замки можуть бути використані для надання обмеженого доступу, контролю робочого часу та забезпечення безпеки.
 • Автомобільна промисловість. Деякі автомобільні компанії вже почали використовувати біометричні замки в автомобілях для запуску двигуна або розблокування дверей без ключів.
 • Громадські приміщення. У громадських будівлях, таких як банки, лікарні, аеропорти, біометричні замки можуть забезпечувати безпеку і контроль доступу для певних зон.

Типи біометричних замків

Існує кілька основних типів біометричних замків, які використовують різні методи для ідентифікації особи. Ось деякі з них:

 • Біометричні замки з відбитками пальців. Цей тип біометричної ідентифікації був першим, що почав використовуватися у системах контролю доступу. Відбитки пальців є унікальними для кожної людини, що робить таку автентифікацію дуже надійним способом. Користувачі сканують свій відбиток пальця, і система порівнює його зі збереженими даними для надання доступу.
 • Біометричні замки з розпізнаванням обличчя. Ці замки аналізують фізичні риси обличчя користувача для ідентифікації. При цьому сканування обличчя, на відміну від пальців, може відбуватися на доволі значній відстані, що має свої додаткові переваги. Такі замки використовують камери та алгоритми розпізнавання обличчя для забезпечення доступу і також гарантують високий рівень захисту.
 • Біометричні замки зі зчитуванням сітківки ока чи візерунку райдужки (ірису). Не існує двох однакових ірисів, що робить розпізнавання райдужки надзвичайно точним методом біометричного входу. До того ж, людське око залишається відносно незмінним протягом життя. Високоякісні камери з високою чіткістю використовуються для захоплення детальних зображень ірису, які порівнюються зі збереженими даними для аутентифікації користувача.
 • Біометричні замки з розпізнаванням голосу. Розпізнавання голосу виходить за межі простого розуміння вимовлених слів. Натомість воно досліджує складні зразки, висоти та модуляції, що є унікальними для кожної особи. Користувачі повинні вимовити певне слово або фразу, і система порівнює їх голос із збереженими шаблонами. Там, де потрібна безконтактна ідентифікація, цей вид біометричних замків може бути дуже важливим елементом системи контролю доступу.
 • Біометричні замки зі скануванням малюнку вен долонь або пальців. Як і відбитки пальців, долоня людини є єдиною у своєму роді. Це також безконтактний метод, для ідентифікації особи за унікальними візерунками вен руки або пальця достатньо піднести руку до сканера. Але є й недолік: з віком або через травму (наприклад, опік) малюнок вен може змінитися. Тому ці системи не лише дорогі, але можуть вимагати повторної ідентифікації осіб у системі з плином часу.

Кожен з цих типів має свої переваги та обмеження, і вибір певного типу біометричного замка залежатиме від конкретних потреб та умов використання.

Рівень безпеки біометричного замка

Жодна система контролю доступу не є абсолютно непроникною, включаючи системи з біометричними замками. Хоча біометричні замки вважаються дуже безпечними і складними для обходу через використання унікальних біометричних даних, вони все ще мають свої можливі слабкі місця і потенційні загрози.

Ось деякі можливі способи зламування біометричних замків:

 • Підроблення біометричних даних. Хакери можуть спробувати підробити або підмінити біометричні дані (наприклад, відбитки пальців, фотографії обличчя тощо), щоб отримати несанкціонований доступ.
 • Атаки на систему. Як і будь-яка інша система, біометричні замки можуть зазнати різних видів кіберат, таких як віддалені атаки, використання вразливостей програмного забезпечення або атаки на мережевий зв'язок.
 • Фізичне псування чи злам. У деяких випадках злочинці можуть спробувати фізично зламати замок або запірний механізм.
 • Способи соціальної інженерії. Хакери можуть використовувати соціальну інженерію, щоб отримати доступ до біометричних даних або обійти систему, використовуючи маніпуляції з людьми.

Хоча ці загрози існують, біометричні замки залишаються одними з найбільш безпечних методів контролю доступу, оскільки вони використовують унікальні фізіологічні властивості кожної особи. Проте для підвищення безпеки важливо застосовувати додаткові заходи захисту, такі як двофакторна аутентифікація, шифрування даних та системи моніторингу та виявлення вторгнень.

Переваги та недоліки використання біометричних замків

Використання біометричних замків має численні переваги, але існують і деякі недоліки.

Переваги

 • Високий рівень безпеки. Фізіологічні ознаки є унікальними для кожної особи, що робить біометричні замки високо надійними у наданні доступу лише авторизованим користувачам. Біометричні дані практично неможливо підробити або скопіювати, порівняно з традиційними ключами або картками доступу.
 • Зручність. Користувачам не потрібно запам'ятовувати паролі чи носити з собою ключі або картки доступу. Їм достатньо просканувати відбитки пальців або обличчя для входу.
 • Швидкий доступ. Використання біометричної ідентифікації для входу є швидким і ефективним способом отримання доступу, оскільки воно не вимагає додаткових дій, крім простого зчитування біометричних даних.
 • Спрощення керування доступом. Адміністраторам системи не потрібно займатися видачею та скасуванням фізичних ключів або карток доступу. Вони можуть легко керувати доступом користувачів через програмне забезпечення системи.
 • Історія доступу. Деякі біометричні системи можуть вести журнал доступу, що дозволяє відстежувати, хто і коли здійснював доступ до певного приміщення або ресурсу, або записувати спроби несанкціонованого доступу.
 • Інтеграція з іншими системами. Біометричні замки можуть інтегруватися з іншими системами безпеки, такими як системи відеонагляду або сигналізація, для досягнення найвищого рівня безпеки.

Недоліки

 • Вартість. Біометричні замки все ще можуть бути значно дорожчими у встановленні та підтримці порівняно з традиційними замками або картковими системами доступу.
 • Несправність. Час від часу у функціонуванні будь-яких електронних пристроїв може статися збій, наприклад, помилки розпізнавання біометричних даних або відмови в роботі, що може призвести до непередбачуваних проблем з доступом.
 • Приватність та безпека даних. Збір та зберігання біометричних даних може породжувати проблеми з приватністю та безпекою, особливо якщо ця інформація стає предметом крадіжки або несанкціонованого доступу.

Загалом, хоча біометричні замки мають безліч переваг, їх використання варто розглядати з урахуванням цих потенційних недоліків і вживати заходів для їх врегулювання та мінімізації.

Важливі критерії вибору біометричного замка

 • Тип ідентифікації. Виберіть замок із типом ідентифікації, що є найбільш зручним та надійним для вас (наприклад, відбиток пальця, розпізнавання обличчя).
 • Рівень безпеки. Важливо перевірити, наскільки надійно замок захищений від шахраїв і хакерів.
 • Зручність використання. Ознайомтеся із характеристиками замка та виберіть найбільш легкий у встановленні, налаштуваннях та використанні.
 • Функціональні можливості. Розгляньте додаткові функції, такі як можливість відстежувати історію входів, надання тимчасового доступу, інтеграцію з іншими системами безпеки тощо.
 • Вартість. Порівняйте ціни різних моделей та виберіть оптимальний варіант, який відповідає вашому бюджету.

Обираючи біометричний замок, враховуйте свої потреби та вимоги до безпеки, зручності та функціональності. Також будьте впевнені, що обрана модель підходить до конкретної сфери застосування, в якій ви плануєте використовувати замок.

Перспективи розвитку замків з біометричною ідентифікацією

Розвиток технологій постійно вдосконалюється, що також справедливо для біометричних систем доступ. Можливі напрямки розвитку біометричних замків включають наступні:

 • Покращення технологій розпізнавання. Інтенсивні дослідження в галузі штучного інтелекту та машинного навчання можуть призвести до значного покращення технологій розпізнавання біометричних даних, забезпечуючи більш точне та надійне ідентифікування осіб.
 • Розвиток інтеграції. Біометричні системи керування доступом можуть поєднуватися з іншими системами безпеки, такими як відеоспостереження, охоронні системи та аналіз і захист даних, для створення комплексних систем безпеки.
 • Розширення застосування. Біометричні замки можуть знайти широке застосування у різних галузях, включаючи будівництво, медицину, транспорт, фінанси та інші. Вони можуть бути використані для контролю доступу, ідентифікації користувачів, автентифікації операцій та багатьох інших цілей.
 • Захист приватності та безпеки. Щоб забезпечити більшу захищеність, буде важливо розвивати та впроваджувати механізми захисту приватності та безпеки даних, такі як шифрування, анонімізація та застосування технологій блокчейну.
 • Розширення функціональності. Можливості біометричних замків можуть розширюватися, включаючи додаткові функції, такі як відстеження присутності, керування освітленням та кліматичними системами, відправлення повідомлень та інші.
 • Збільшення зручності та доступності. Завдяки продовженню досліджень та розвитку технологій, біометричні замки можуть стати більш доступними та зручними у використанні для широкого кола користувачів.

У підсумку, біометричні замки мають значний потенціал для розвитку та вдосконалення, що може призвести до покращення безпеки, зручності та ефективності використання в різних сферах життя. Пропонуємо купити надійний біометричний замок у нашому магазині Triniti-SB.

Товари, що згадуються в статті
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3305BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
Код товару:65-00006
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3305BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
10 200,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3304BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine купити в Україні
Акція
img
img
img
Код товару:65-00005
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3304BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine
В наявності
5 600,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3303BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine купити в Україні
Акція
img
img
img
Код товару:65-00004
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3303BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine
В наявності
6 400,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3302BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine купити в Україні
Акція
img
img
img
Код товару:65-00003
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3302BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine
В наявності
6 400,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3301BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine купити в Україні
Акція
img
img
img
Код товару:65-00002
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3301BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine
В наявності
5 800,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3307BTG з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00042
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3307BTG з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
7 072,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3306BTG з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00041
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3306BTG з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
7 000,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5111BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00037
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5111BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
6 600,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5108BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00029
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5108BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
6 120,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5108BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00028
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5108BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
6 120,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00025
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
6 600,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00024
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
6 600,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5106BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00022
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5106BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
6 840,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5106BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00021
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5106BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
6 840,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5105BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00019
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5105BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
7 920,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5105BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00018
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5105BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
7 920,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5104BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00015
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5104BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
7 200,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5103BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00013
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5103BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
5 680,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5103BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00012
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5103BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
5 680,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5203BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00055
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5203BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
5 400,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5202BT2FW Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00053
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5202BT2FW Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
4 840,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5201BTFW Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00051
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5201BTFW Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
4 426,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5109BTF Red Bronze Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00049
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5109BTF Red Bronze Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
6 360,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Код товару:65-00044
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5104BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
7 200,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5201BTFW Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00052
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5201BTFW Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
4 400,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5203BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00056
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5203BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
5 400,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5104BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00043
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5104BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
7 200,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Код товару:65-00045
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5104BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
7 200,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00046
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Black Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
6 600,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00047
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5107BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
6 600,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5111BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00050
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5111BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
6 600,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5303BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00060
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5303BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
5 400,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5303BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00061
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5303BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
5 400,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5304BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00062
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5304BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
6 200,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5305BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00063
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5305BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
5 240,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5204BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00065
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5204BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
5 000,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5204BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00066
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5204BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
5 000,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTHotel, TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5205BTF Tuya Black з Bluetooth і зчитувачем відбитків пальців купити в Україні
Акція
РЕКОМЕНДУЄМО
img
img
img
img
img
Код товару:65-00068
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5205BTF Tuya Black з Bluetooth і зчитувачем відбитків пальців
В наявності
4 510,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: Tuya Smart Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5205BTF Tuya Grey з Bluetooth і зчитувачем відбитків пальців купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00069
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5205BTF Tuya Grey з Bluetooth і зчитувачем відбитків пальців
В наявності
4 510,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: Tuya Smart Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5109BTF Red Bronze Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Акція
img
img
img
img
img
Код товару:65-00048
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5109BTF Red Bronze Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Наявність уточнюйте
6 360,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-4401BG Tuya з WiFi, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00076
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-4401BG Tuya з WiFi, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
10 217,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя Сканер відбитка пальця: Так Підтримка мобільного застосунку: Tuya Smart Wi-Fi: Так Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-8801BTV Black з Bluetooth, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00074
Замок біометричний автономний Trinix TRL-8801BTV Black з Bluetooth, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
12 512,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-8802BTV Black з WiFi, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00075
Замок біометричний автономний Trinix TRL-8802BTV Black з WiFi, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
13 165,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя Сканер відбитка пальця: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Wi-Fi: Так Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5401BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00070
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5401BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
3 981,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5402BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00071
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5402BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
4 166,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5402BTF Bronze з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00072
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5402BTF Bronze з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
4 166,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Замок біометричний автономний Trinix TRL-5403BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare купити в Україні
Новинка
img
img
img
img
img
Код товару:65-00073
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5403BTF Silver з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
В наявності
5 226,00 ₴

Бренд: Trinix Тип пристрою: Замок біометричний Відімкнення: Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код Сканер відбитка пальця: Так Bluetooth: Так Підтримка мобільного застосунку: TTLock Гарантія: 12 міс.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img