img menu
Каталог товарів img
0.01770806312561
img menu

Налаштування мережевого обладнання

Завантаження...
img

Впевнено керуйте вашою мережею, скориставшись нашими послугами з налаштування мережевого обладнання, включно з Mesh-системами, маршрутизаторами, комутаторами, точками доступу, PoE-пристроями, медіаконвертерами та іншими компонентами.

img Регіон надання послуг: Київ, Київська область, Україна
від 1800 ₴
Замовити

Наші послуги включають:

 1. Аналіз інфраструктури. Ми проводимо ретельний аналіз вашої мережевої інфраструктури, виявляючи вузькі місця і визначаючи оптимальні шляхи для підвищення її ефективності.
 2. Конфігурація маршрутизаторів. Наші фахівці здійснюють індивідуальну конфігурацію маршрутизаторів, враховуючи особливості вашої мережі та забезпечуючи високу продуктивність.
 3. Налаштування комутаторів. Ми оптимізуємо роботу комутаторів, забезпечуючи ефективне керування трафіком і максимальну пропускну здатність.
 4. Налаштування бездротових точок доступу. Наші фахівці гарантують точне налаштування бездротових точок доступу, забезпечуючи стабільне і високошвидкісне бездротове з'єднання.
 5. Підтримка пристроїв з технологією PoE. Ми надаємо грамотну конфігурацію пристроїв, що підтримують Power over Ethernet (PoE), забезпечуючи ефективне живлення і передачу даних.
 6. Інтеграція Mesh-систем. Забезпечуємо ідеальну взаємодію Mesh-систем, задля рівномірного покриття всього приміщення і надійної роботи мережі.

Чому варто обрати нас для побудови надійних мережевих рішень:

 • Глибоке розуміння технологій. Наша команда володіє широкими знаннями у сфері інформаційних технологій, що дозволяє нам ефективно адаптуватися до різних вимог клієнтів.
 • Індивідуальний підхід до кожного проєкту. Ми цінуємо унікальність кожного клієнта і розробляємо рішення, які точно відповідають їхнім потребам та очікуванням.
 • Надійність і професіоналізм. Ми надаємо високоякісні послуги, націлені на довгострокову співпрацю.
 • Комплексний підхід до мережевих рішень. Ми прагнемо надати не просто послуги, а цілісні рішення, які об'єднують у собі різні аспекти мережевих технологій для максимальної ефективності.
 • Постійна підтримка та розвиток. Наша підтримка не обмежується моментом завершення проєкту. Ми готові з вами співпрацювати в довгостроковій перспективі, забезпечуючи стабільність і розвиток ваших мережевих рішень.

 

На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img

 

Комплексні рішення систем безпеки

TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2001 року. Займаємося роздрібною і оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції, тощо.

Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об’єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс технічного захисту свого майна.
Надаємо постійну технічну підтримку Клієнтам з усіх питань, які відносяться до нашої продукції. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання.

Наша компанія має високу репутацію і є офіційним партнером багатьох провідних брендів систем безпеки. Крім того ми є ексклюзивним дистриб’ютором TVT Digital, бренду зі світовим ім’ям. TVT Digital – виробник якісного професійного обладнання для систем відеоспостереження, який має представництва по всьому світу.

Замовити монтаж

Залишіть заявку і ми зв’яжемось з вами:

Або зателефонуйте нам:
img
Часті запитання
Як буде відбуватись процес співробітництва із монтажу систем безпеки на обʼєкті? img

Монтаж систем безпеки може включати наступні етапи реалізації:

 • Заявка у відділ монтажу та інтеграції
 • Огляд та оцінка обʼєкта нашими інженерами
 • Підготовка та погодження комерційної пропозиції
 • Монтаж обладнання та пуско-наладка
 • Технічний супровід інженерами компанії TRINITI-SB
Послугу монтажу систем безпеки можна замовити по всій Україні? img

Наша компанія надає послуги із якісного та професійного монтажу систем безпеки по всій Україні.

Як замовити монтаж систем безпеки? img

Зверніться, будь ласка, до наших експертів за телефонами, ел.поштою, або у месенджерах, які вказані у розділі Контакти.

Яка вартість послуг щодо встановлення систем безпеки? img

Детальну вартість послуг можна назвати тільки після детальної оцінки охоронних задач на обʼєкті. Для прорахунку вартості зверніться, будь ласка, до нашого відділу монтажу.

Чи надаєте технічний супровід встановленого обладнання систем безпеки? img

Наша компанія надає повний технічний супровід із встановленого обладнання, що може включати: додаткове налаштування, усунення проблем, які можуть виникнути у процесі використання, інструктаж із користування, оновлення програмного забезпечення та інші додаткові послуги. 

Яка гарантія на послуги та обладнання систем безпеки? img

Гарантійний термін на обладнання становить в більшій кількості випадків 12 місяців. Точна інформація вказана у гарантійних листах до кожного приладу.

Гарантія на послуги встановлення систем безпеки від 1 до 12 місяців. Всі детальні умови гарантійних положень прописані в нашому Договорі.

Які роботи входять у вартість даної послуги? img

У вартість послуги із монтажу можуть входити наступні роботи: виїзд інженера на об’єкт для оцінки, монтаж обладнання, підключення та налаштування системи, тестування, інструктаж із користування.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img