img menu
Каталог товарів img
0.0092341899871826
img menu

Встановлення системи контролю доступу

Завантаження...
img

Ефективна система контролю доступу – ключ до забезпечення безпеки вашого підприємства, квартири, або будинку.

Ми пропонуємо професійні послуги зі встановлення сучасних систем контролю доступу, які забезпечують захист ваших приміщень і ресурсів.

Звернувшись до нас, ви отримуєте не тільки передове обладнання, а й комплексне рішення для ефективного керування доступом.img Регіон надання послуг: Київ, Київська область, Україна
від 1200 ₴
Замовити
Приклади виконаних робіт
img

Монтаж смарт-замків

img

Монтаж біометричних замків

img

Встановлення електромеханічного замка на хвіртку

img

Встановлення терміналу біометричних даних

Які етапи охоплює встановлення СКУД:

 1. Аналіз безпеки та підбір обладнання. Наші експерти вивчають ваш об'єкт, виявляючи вразливі точки й особливості. Потім за результатами аналізу ми пропонуємо оптимальні рішення, які підходять під конкретні вимоги безпеки.
 2. Розробка індивідуального проєкту. Наступний етап роботи – надання унікального технічного рішення, що відповідає вимогам об'єкта та очікуванням клієнта.
 3. Монтаж і підключення. Наші висококваліфіковані інсталятори забезпечують швидкий і акуратний монтаж обладнання, після чого проводять його тестування для гарантії правильної роботи системи контролю доступу.
 4. Поєднання з іншими системами. Ми інтегруємо систему контролю доступу з іншими засобами безпеки, такими як відеоспостереження або охоронні системи.

Чому вигідно до нас звернутися:

 • Експертиза і досвід. Наші фахівці мають великий досвід у сфері систем безпеки, гарантуючи найвищий рівень професіоналізму.
 • Клієнтські потреби в центрі уваги. Ми приділяємо увагу індивідуальним вимогам кожного клієнта, розробляючи рішення, що відповідають їхнім унікальним запитам.
 • Точне планування. Ми прагнемо до дотримання термінів виконання проєктів, запобігаючи небажаним затримкам.
 • Сервісне обслуговування. Ми пропонуємо післягарантійне обслуговування, включно з регулярними перевірками та оновленнями, забезпечуючи довгострокову ефективність системи.

 

На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img

 

Комплексні рішення систем безпеки

TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2001 року. Займаємося роздрібною і оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції, тощо.

Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об’єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс технічного захисту свого майна.
Надаємо постійну технічну підтримку Клієнтам з усіх питань, які відносяться до нашої продукції. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання.

Наша компанія має високу репутацію і є офіційним партнером багатьох провідних брендів систем безпеки. Крім того ми є ексклюзивним дистриб’ютором TVT Digital, бренду зі світовим ім’ям. TVT Digital – виробник якісного професійного обладнання для систем відеоспостереження, який має представництва по всьому світу.

Замовити монтаж

Залишіть заявку і ми зв’яжемось з вами:

Або зателефонуйте нам:
img
Часті запитання
Як буде відбуватись процес співробітництва із монтажу систем безпеки на обʼєкті? img

Монтаж систем безпеки може включати наступні етапи реалізації:

 • Заявка у відділ монтажу та інтеграції
 • Огляд та оцінка обʼєкта нашими інженерами
 • Підготовка та погодження комерційної пропозиції
 • Монтаж обладнання та пуско-наладка
 • Технічний супровід інженерами компанії TRINITI-SB
Послугу монтажу систем безпеки можна замовити по всій Україні? img

Наша компанія надає послуги із якісного та професійного монтажу систем безпеки по всій Україні.

Як замовити монтаж систем безпеки? img

Зверніться, будь ласка, до наших експертів за телефонами, ел.поштою, або у месенджерах, які вказані у розділі Контакти.

Яка вартість послуг щодо встановлення систем безпеки? img

Детальну вартість послуг можна назвати тільки після детальної оцінки охоронних задач на обʼєкті. Для прорахунку вартості зверніться, будь ласка, до нашого відділу монтажу.

Чи надаєте технічний супровід встановленого обладнання систем безпеки? img

Наша компанія надає повний технічний супровід із встановленого обладнання, що може включати: додаткове налаштування, усунення проблем, які можуть виникнути у процесі використання, інструктаж із користування, оновлення програмного забезпечення та інші додаткові послуги. 

Яка гарантія на послуги та обладнання систем безпеки? img

Гарантійний термін на обладнання становить в більшій кількості випадків 12 місяців. Точна інформація вказана у гарантійних листах до кожного приладу.

Гарантія на послуги встановлення систем безпеки від 1 до 12 місяців. Всі детальні умови гарантійних положень прописані в нашому Договорі.

Які роботи входять у вартість даної послуги? img

У вартість послуги із монтажу можуть входити наступні роботи: виїзд інженера на об’єкт для оцінки, монтаж обладнання, підключення та налаштування системи, тестування, інструктаж із користування.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img