img menu
Каталог товарів img
0.014049053192139
img menu

Встановлення системи звукового оповіщення

Завантаження...
img

Встановлення систем звукового оповіщення про пожежу та евакуацію гарантує безпеку співробітників і клієнтів у разі надзвичайної ситуації.

Ми не тільки пропонуємо акустичне обладнання, а й надаємо комплексні рішення з впровадження звукових систем для максимального захисту вашого бізнесу.

img Регіон надання послуг: Київ, Київська область, Україна
від 3000 ₴
Замовити

Етапи роботи зі встановлення системи звукового оповіщення:

 1. Попереднє обстеження та оцінка. Наш технічний фахівець виїжджає на об'єкт і проводить ретельне обстеження будівлі. Вивчається план будівлі, оцінюється стан комунікацій і можливість інсталяції системи оповіщення. На основі отриманих даних розробляється технічне завдання для фахівців з монтажу.
 2. Розробка проєкту. Підбирається відповідне обладнання, враховуючи тип будівлі та необхідні стандарти безпеки. Розробляється проєкт з урахуванням особливостей будівлі, організації евакуації та інших факторів.
 3. Проєктування і складання кошторису. Повністю розраховуються матеріали, їхня кількість, і конкретні послуги з монтажу. Визначається вартість проєкту, який потім узгоджується з клієнтом.
 4. Монтаж системи оповіщення. Встановлюються джерела звукового сигналу, підсилювальне обладнання та блок керування. Майстри розпочинають монтаж пристроїв звукового оповіщення, включно з гучномовцями, прокладають кабелі, що з'єднують все обладнання з центральним блоком управління.
 5. Пуско-налагоджувальні роботи. Устаткування запускається в роботу, перевіряється працездатність всієї системи. Виконуються пуско-налагоджувальні роботи для виявлення та усунення можливих неполадок у роботі системи.

Переваги роботи з нами:

 • Індивідуальний підхід. Організація попереднього огляду місця монтажу та врахування переваг і побажань клієнта під час обговорення монтажу.
 • Професійне проєктування. Детальне проєктування системи мовного оповіщення, розрахунок необхідних витрат і визначення найкращих рішень.
 • Безпечний монтаж. Використання сучасного обладнання з високим рівнем безпеки.
 • Розумні ціни. Прозоре ціноутворення та економічний підхід, що надає клієнтам доступ до якісних послуг.
 • Технічне обслуговування. Регулярне технічне обслуговування системи для її безперебійної роботи.

Співпраця з нами у сфері монтажу систем оповіщення про пожежу – це не тільки інвестиція в безпеку, а й упевненість у професійному та комплексному підході. 

На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img

 

Комплексні рішення систем безпеки

TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2001 року. Займаємося роздрібною і оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції, тощо.

Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об’єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс технічного захисту свого майна.
Надаємо постійну технічну підтримку Клієнтам з усіх питань, які відносяться до нашої продукції. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання.

Наша компанія має високу репутацію і є офіційним партнером багатьох провідних брендів систем безпеки. Крім того ми є ексклюзивним дистриб’ютором TVT Digital, бренду зі світовим ім’ям. TVT Digital – виробник якісного професійного обладнання для систем відеоспостереження, який має представництва по всьому світу.

Замовити монтаж

Залишіть заявку і ми зв’яжемось з вами:

Або зателефонуйте нам:
img
Часті запитання
Як буде відбуватись процес співробітництва із монтажу систем безпеки на обʼєкті? img

Монтаж систем безпеки може включати наступні етапи реалізації:

 • Заявка у відділ монтажу та інтеграції
 • Огляд та оцінка обʼєкта нашими інженерами
 • Підготовка та погодження комерційної пропозиції
 • Монтаж обладнання та пуско-наладка
 • Технічний супровід інженерами компанії TRINITI-SB
Послугу монтажу систем безпеки можна замовити по всій Україні? img

Наша компанія надає послуги із якісного та професійного монтажу систем безпеки по всій Україні.

Як замовити монтаж систем безпеки? img

Зверніться, будь ласка, до наших експертів за телефонами, ел.поштою, або у месенджерах, які вказані у розділі Контакти.

Яка вартість послуг щодо встановлення систем безпеки? img

Детальну вартість послуг можна назвати тільки після детальної оцінки охоронних задач на обʼєкті. Для прорахунку вартості зверніться, будь ласка, до нашого відділу монтажу.

Чи надаєте технічний супровід встановленого обладнання систем безпеки? img

Наша компанія надає повний технічний супровід із встановленого обладнання, що може включати: додаткове налаштування, усунення проблем, які можуть виникнути у процесі використання, інструктаж із користування, оновлення програмного забезпечення та інші додаткові послуги. 

Яка гарантія на послуги та обладнання систем безпеки? img

Гарантійний термін на обладнання становить в більшій кількості випадків 12 місяців. Точна інформація вказана у гарантійних листах до кожного приладу.

Гарантія на послуги встановлення систем безпеки від 1 до 12 місяців. Всі детальні умови гарантійних положень прописані в нашому Договорі.

Які роботи входять у вартість даної послуги? img

У вартість послуги із монтажу можуть входити наступні роботи: виїзд інженера на об’єкт для оцінки, монтаж обладнання, підключення та налаштування системи, тестування, інструктаж із користування.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img