img menu
Каталог товарів img
0.0093870162963867
img menu
Завантаження...

Бронеплити

Бронеплити – надійний захист від ушкоджень

Бронежилети у якості захисту під час виконання професійних задач використовуються представниками багатьох професій, не лише військовими, наприклад, поліцейськими та охоронцями, інкасаторами.

Бронежилет складається з жилета, всередині якого вставлена ​​бронепластина, виготовлена з різних матеріалів. Однак якісний чохол, або плитоноска, також має важливе значення, оскільки пластини мають чималу вагу і неграмотно підібраний чохол може стати тягарем для бійця.

Для чого потрібні бронеплити?

Бронеплити – це основна складова бронежилетів. Вони виготовляються з різних матеріалів, таких як кераміка, сталь, композитні матеріали тощо. Бронепластини забезпечують надійний захист від куль, снарядів та інших видів балістичних навантажень.

Які основні класи бронеплит?

Бронеплити, або бронепластини, поділяються на класи за рівнем захисту, який вони забезпечують. В першу чергу, захист бронежилетів різних класів залежить від калібру та характеристик пулі.

Загалом є 10 класів захисту, але найбільш розповсюдженими та доступними до замовлення є:

  • 3-й клас – забезпечує захист від пуль, випущених з легкої стрілецької зброї, наприклад, пістолетів.
  • 4-й клас додатково захищає і від пуль автоматичної зброї, наприклад, АК.
  • 5-й клас – такі бронеплити захищають від бронебійних куль з високою точністю стрільби та бронебійно-запалюючих куль.
  • 6-й клас бронеплит – надають захист від бронебійних пуль, а також від вибухів і вогнепальних вибухів, включаючи снаряди з гранатометів, вогнеметів та мін.

Обираючи бронепластини для бронежилета, важливо враховувати не тільки клас захисту, але й вагу, розміри та матеріали, з яких вони виготовлені. Кожен клас має свої переваги та недоліки, і вибір залежить від конкретної ситуації та потреб користувача. Обираючи бронеплиту, віддавайте перевагу продукції від перевірених виробників, наприклад, в Україні це Арсенал Патріота.

Що таке плитоноска?

Плитоноска, або Plate Carrier – це вдосконалений сучасний чохол для бронежилета, що підганяється під параметри певної людини та може містити важливі речі завдяки наявності кишеней та додаткових відділів.

При виборі плитоноски, враховуйте такі параметри як:

  • матеріал – обирайте кордура (Cordura) щільністю принаймні 1000D;
  • полегшений варіант або більш захищений із боковими плитами;
  • система для швидкого зняття – бокова або за допомогою нагрудного тросика;
  • наявність евакуаційної петлі.

Де купити надійні бронеплити для бронежилети?

У каталозі Triniti-SB представлені бронеплити, плитоноски та додаткові аксесуари перевіреної якості за доступними цінами. Забезпечимо швидку доставку по Києву та Україні.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img