img menu
Каталог товарів img
0.008465051651001
img menu

Встановлення систем відеонагляду

Завантаження...
img

Встановимо систему безпеки у будь-якій точці України

Наша компанія надає послуги з проєктування, монтажу, обслуговування та модернізації систем безпеки. Ми допоможемо підібрати пакет послуг для ваших завдань та бюджету! Він максимально захистить вашу квартиру, будинок чи офіс.

5 причин, чому слід звернутися до нас за вставкою відеоспостереження:

  • експертний аналіз безпеки
  • використання передових технологій
  • професійне встановлення та налаштування
  • доступ у реальному часі та віддалений контроль
  • постійна технічна підтримка
img Регіон надання послуг: Київ, Київська область, Україна
від 600 ₴
Замовити
Приклади виконаних робіт
img

Встановлення камер відеоспостереження

img

Встановлення роботизованої камери PTZ

img

Встановлення WiFi камер

Встановити відеоспостереження – надійний і ефективний спосіб забезпечити безпеку вашого бізнесу чи приватного простору. Наша компанія спеціалізується на встановленні відеоспостереження, щоб ви могли спокійно контролювати події у реальному часі та забезпечити безпеку свого майна.

Наші послуги з встановлення відеоспостереження включають:

1. Професійний аналіз безпеки:
Наші експерти проводять детальний аналіз вашого об'єкту, визначаючи найбільш вразливі місця та ризиковані зони. Ми розробляємо індивідуальні рішення для кожного клієнта.

2. Високоякісне обладнання:
Ми використовуємо тільки передові технології та високоякісне обладнання для забезпечення найкращої якості відеозапису та надійності системи. Ви можете бути впевнені в ефективності наших рішень на будь-якому об'єкті.

3. Інсталяція та налаштування:
Наші професіонали забезпечать швидку та професійну установку системи відеоспостереження. Ми також надаємо послуги з налаштування, щоб ви могли легко користуватися вашою системою.

4. Доступ в реальному часі:
Ми налаштуємо систему так, щоб ви могли зручно переглядати відеозаписи в реальному часі через веб-інтерфейс або мобільний застосунок. Це надає вам можливість віддалено контролювати ситуацію навіть поза межами вашого об'єкту.

5. Технічна підтримка:
Наша компанія надає постійну технічну підтримку для вашої системи відеоспостереження. Ми готові вирішувати будь-які технічні питання та забезпечити безперебійну роботу системи.

Звертайтеся до нас, і ми з радістю допоможемо вам забезпечити безпеку та спокій вашого бізнесу чи приватного простору за допомогою високоякісного відеоспостереження.

 

 

На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img Під надійним захистом img На варті безпеки img

 

Комплексні рішення систем безпеки

TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2001 року. Займаємося роздрібною і оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції, тощо.

Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об’єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс технічного захисту свого майна.
Надаємо постійну технічну підтримку Клієнтам з усіх питань, які відносяться до нашої продукції. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання.

Наша компанія має високу репутацію і є офіційним партнером багатьох провідних брендів систем безпеки. Крім того ми є ексклюзивним дистриб’ютором TVT Digital, бренду зі світовим ім’ям. TVT Digital – виробник якісного професійного обладнання для систем відеоспостереження, який має представництва по всьому світу.

Замовити монтаж

Залишіть заявку і ми зв’яжемось з вами:

Або зателефонуйте нам:
img
Часті запитання
Як буде відбуватись процес співробітництва із монтажу систем безпеки на обʼєкті? img

Монтаж систем безпеки може включати наступні етапи реалізації:

  • Заявка у відділ монтажу та інтеграції
  • Огляд та оцінка обʼєкта нашими інженерами
  • Підготовка та погодження комерційної пропозиції
  • Монтаж обладнання та пуско-наладка
  • Технічний супровід інженерами компанії TRINITI-SB
Послугу монтажу систем безпеки можна замовити по всій Україні? img

Наша компанія надає послуги із якісного та професійного монтажу систем безпеки по всій Україні.

Як замовити монтаж систем безпеки? img

Зверніться, будь ласка, до наших експертів за телефонами, ел.поштою, або у месенджерах, які вказані у розділі Контакти.

Яка вартість послуг щодо встановлення систем безпеки? img

Детальну вартість послуг можна назвати тільки після детальної оцінки охоронних задач на обʼєкті. Для прорахунку вартості зверніться, будь ласка, до нашого відділу монтажу.

Чи надаєте технічний супровід встановленого обладнання систем безпеки? img

Наша компанія надає повний технічний супровід із встановленого обладнання, що може включати: додаткове налаштування, усунення проблем, які можуть виникнути у процесі використання, інструктаж із користування, оновлення програмного забезпечення та інші додаткові послуги. 

Яка гарантія на послуги та обладнання систем безпеки? img

Гарантійний термін на обладнання становить в більшій кількості випадків 12 місяців. Точна інформація вказана у гарантійних листах до кожного приладу.

Гарантія на послуги встановлення систем безпеки від 1 до 12 місяців. Всі детальні умови гарантійних положень прописані в нашому Договорі.

Які роботи входять у вартість даної послуги? img

У вартість послуги із монтажу можуть входити наступні роботи: виїзд інженера на об’єкт для оцінки, монтаж обладнання, підключення та налаштування системи, тестування, інструктаж із користування.

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img