triniti-sb telegram
img menu
Меню каталогу img
0.015677928924561
img menu

Нова лінійка високочастотних інверторів із підвищеним ККД та зовнішніми акумуляторними батареями від Kraft ENERGY

Завантаження...
kraft-savr-fhd.jpg
img

23 травня 2024

img

Автор: Юлія

img

Категорія: Новини

Компанія Kraft ENERGY представила нову лінійку високочастотних інверторів з потужністю до 1.5 кВт, які призначені для забезпечення стабільного електроживлення в умовах нестабільної мережі або відключень електроенергії. Ці інвертори є ідеальним рішенням для будинків, офісів та малого бізнесу, забезпечуючи високу ефективність і надійність у різних умовах експлуатації.

Застосування високочастотних інверторів

Високочастотні інвертори від Kraft призначені для широкого спектра застосувань:

 • забезпечення безперебійного живлення для домашніх електроприладів;
 • підтримка стабільної роботи офісної техніки;
 • захист чутливої електроніки від перепадів напруги;
 • використання у малих та середніх підприємствах, магазинах для підтримки безперебійної роботи обладнання.

Переваги високочастотних інверторів Kraft

 • Коефіцієнт корисної дії до 93%. Високий ККД забезпечує мінімальні втрати енергії, що дозволяє знизити витрати на електроенергію.
 • Правильна (чиста) синусоїда на виході забезпечує стабільне живлення для чутливих електроприладів, запобігаючи їх пошкодженню.
 • Підтримка зовнішніх акумуляторних батарей будь-якого типу. Інвертори сумісні з АКБ типу AGM, GEL та LiFePO4, що дає можливість обирати оптимальні батареї відповідно до потреб.
 • Інителектуальне заряджання струмом до 20 А гарантує швидке заряджання акумуляторів та забезпечує можливість підключення акумуляторних батарей різної ємності: від 7 Аг і до 200 Аг.
 • Дві розетки для зручності підключення кількох пристроїв одночасно.
 • Можуть працювати від генератора.
 • Компактність та легка вага. Інвертори мають компактні розміри та невелику вагу, що полегшує їх встановлення та транспортування.

Основні технічні параметри моделей

Лінійка високочастотних інверторів від Kraft включає три моделі, які відрізняються потужністю та напругою акумуляторної системи:

 • KRF-SAVR600VA/600W-12V: номінальна потужність 600 ВА/600 Вт, максимальна короткочасна потужність 1200 ВА, напруга акумуляторної системи 12 В.
 • KRF-SAVR1000VA/1kW-12V: номінальна потужність 1000 ВА/1000 Вт, максимальна короткочасна потужність 2000 ВА, напруга акумуляторної системи 12 В.
 • KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V: номінальна потужність 1500 ВА/1500 Вт, максимальна короткочасна потужність 3000 ВА, напруга акумуляторної системи 24 В.

Окрім вже зазначених переваг, всі інвертори мають великий діапазон вихідної напруги 170-270 В, швидкий час перемикання на акумуляторну батарею до 10 мс, функцію «холодного пуску», захист від перезаряду АКБ, перевантаження, короткого замикання.

Високочастотні інвертори від Kraft – це надійне рішення для забезпечення безперебійного живлення та захисту електроніки в умовах нестабільної електромережі. Завдяки високому ККД, правильній синусоїді на виході, підтримці різних типів акумуляторних батарей, компактності та легкій вазі, ці інвертори є універсальним вибором для широкого спектра застосувань.

Замовляйте інвертори від Kraft в Triniti-SB та отримайте високоякісне обладнання за вигідними цінами. Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам з вибором та надати консультації щодо встановлення та експлуатації. Зробіть правильний вибір для вашої енергетичної безпеки з Kraft!

Ще більше корисного для вас

Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах

img